Wraz ze zbliżającą się wiosną, w rękach Naszych kosmetologów znalazły się kolejne nowości. Tym razem poszerzamy ofertę peelingów chemicznych o produkty hiszpańskiej firmy pHformula.

To światowa marka, która znana jest z innowacyjnego podejścia do terapii i pielęgnacji skóry, w oparciu o peelingi chemiczne.

Jeśli na Twojej skórze ciągle pojawiają się niedoskonałości, których się pozbyć, warto wypróbować zabiegi marki pHformula. Jest to marka, która drogę do pięknej i zdrowej skóry obrała w wyjątkowy i niestandardowy sposób. Pierwszym krokiem do poznania właściwości tych fantastycznych peelingów chemicznych, powinna być konsultacja z kosmetologiem. W Krakowie, w naszym gabinecie odbędziesz ją bezpłatnie.

Phformula to kwasy medyczne z ponad 100-letnim doświadczeniem w terapii skór z niedoskonałościami. Po raz pierwszy zostały wykorzystane w nowej formacji, którą jest resurfacing skóry. Są to peelingi chemiczne w Krakowie o zupełnie innym działaniu niż tradycyjne kwasy. Ich celem jest przebudowa skóry, bez uciążliwego złuszczania.

Opatentowany nośnik PH-DVC transportuje cząsteczki kwasu w głąb skóry, dzięki czemu unikamy nasilonego podrażnienia naskórka. Odbudowa skóry następuje od wewnątrz, co gwarantuje długotrwałe efekty.

Czym jest resurfacing ?

Resurfacing polega na przebudowie i remodelingu komórek skóry. Obejmuje całokształt przemian zachodzących w powierzchniowych oraz głębszych warstwach skóry. Chemiczna przebudowa skóry przebiega w sposób bezpieczny i kontrolowany.

Peelingi pHformula to mieszanka kwasów, aminokwasów, antyoksydantów, pierwiastków śladowych oraz składników przeciwzapalnych. Ich działanie skutkuje:

 • przywrócenie prawidłowej fizjologii skóry,
 • redukcję niedoskonałości,
 • widoczne odmłodzenie i zdrowy wygląd skóry

Jak wygląda zabieg z użyciem peelingu chemicznego pHformula ?

Procedura rozpoczyna się oczyszczeniem skóry, odpowiednim preparatem, który już na tym etapie delikatnie rozpuszcza naskórek i przygotowuje skórę na przyjęcie kolejnych produktów.

Następnie nakładamy od jednej do kilku warstw odpowiednio wybranego peelingu. Czas aplikacji jest zależny od rodzaju skóry oraz jej problemów, zwykle trwa od 5 do 15 minut. Peelingi zostały odpowiednio stworzone i podzielone, ze względu na specyficzne problemy skórne.

A.G.E. Solution (kwas migdałowy, pirogronowy, laktobionowy, retinol, PH-DVC)

Intensywny zabieg o działaniu przeciwstarzeniowym i odmładzającym. Błyskawicznie napina oraz wygładza skórę. Unikalne połączenie substancji aktywnych gwarantuje widoczne i długotrwałe efekty.

Peeling A.G.E skierowany jest głównie do skór z problemem:

 • fotostarzenia; skóra szara, matowa, szorstka, o niejednolitym kolorycie oraz z widocznymi przebarwieniami różnego pochodzenia
 • oznak starzenia o różnym stopniu nasilenia: zmarszczki, odwodnienie skóry, wiotkość i brak jędrności i gęstości

A.C. Solution (kwas pirogronowy, migdałowy, salicylowy, kwas azeloglicyna, PH-DVC)Intensywny zabieg o działaniu oczyszczającym i przeciwzapalnym. Składniki A.C. Solution posiadają właściwości regulujące pracę gruczołów łojowych, przeciwtrądzikowe, redukujące zaskórniki inne wypryski skórne. Łagodzą stany zapalane oraz zapobiegają powstawaniu nowych.

Efekty po zabiegu pHformula

Peeling A.C. Solution skierowany jest głównie do skór z problemem:

 • trądziku o różnej etiologii i różnym stopniu nasilenia objawów
 • nadmiernego wydzielania sebum
 • licznych zaskórników i stanów zapalnych
 • przebarwień potrądzikowych i pozapalnych

C.R. COMPLEX Solution (kwas mlekowy, salicylowy, migdałowy, retinol, PH-DVC)

Ukierunkowana terapia skóry naczyniowej i wrażliwej, a także z trądzikiem różowatym. Celem zabiegu jest zredukowanie zaczerwienienia skóry, stanów zapalnych oraz wyciszenie zmian wywołanych przez trądzik różowaty. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, uszczelnia je i uelastycznia, dzięki czemu są mniej widoczne.

Peeling C.R. COMPLEX Solution skierowany jest głównie do skór z problemem:

 • naczyniowym i trądzikiem różowatym
 • z widocznym rumieniem oraz przewlekłym zaczerwienieniem skóry
 • nadwrażliwości

M.E.L.A. ( kwas salicylowy, fitynowy, kwas migdałowy, laktobionowy, azeloglicyna )

Depigmentacyjna terapia redukująca przebarwienia i przywracająca jednolity koloryt skóry. Terapia hamująca aktywność tyrozynazy odpowiedzialnej za powstawanie przebarwień, zapobiega też ich nawrotom. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwstarzeniowe i odświeżające.

M.E.L.A skierowana jest głównie do skór z problemem:

 • przebarwień różnego pochodzenia
 • niejednolitym kolorycie skóry
 • fotostarzenia
 • oznak starzenia różnego pochodzenia
 • braku blasku