FOCUS RF

Focus RF Kraków

Lifting twarzy Kraków

Urządzenie Focus RF wykorzystuje wpływ fal radiowych na skórę i tkankę podskórną, czego efektem jest bezinwazyjny lifting twarzy. Kraków, to miasto, gdzie w naszej Farmie Urody wykorzystujemy to zaawansowane urządzenie, także do modelowania sylwetki. Ujędrnienie, podniesienie i zagęszczenie skóry, to natychmiastowy efekt, który nasila się wraz z odpowiednią częstotliwością i ilością zabiegów. Gwarancją skuteczności zabiegów aparatem Focus RF jest między innymi nagroda: „Qltowy Zabieg” oraz otrzymany Laur Kosmetologii 2014.

Jak wspomina producent „ Cudów nie ma, ale jest Focus RF+”, w czym zatem tkwi sekret tego urządzenia, który gwarantuje m. in. bezoperacyjny lifting twarzy? Kraków, to miejsce, gdzie w naszym salonie beauty, możesz wykonać zabieg, ale także otrzymać szczegółową konsultację. Specjalista chętnie przybliży Ci działanie i opisze proces ponownego tworzenia się kolagenu, który napina tkankę skóry właściwej i redukuje zmarszczki. To nie wszystko!

Kto z wiekiem, nie spotyka się z takimi problemami, jak: spadek napięcia skóry, drobne zmarszczki, czy cellulit? Szczególnie kłopotliwe miejsca wymagają uwagi, takie jak kolana, szyja, łokcie, a już na pewno okolice oczu, czy podbródka. Wiemy, że stosowane przez nas metody, pozwalają uniknąć ingerencji chirurga i maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo zabiegów, takich jak lifting twarzy.

Kraków, ul. Piłsudskiego 6/21, zapraszamy Cię na konsultację, dzięki czemu, możesz w bezpieczny i skuteczny sposób uzyskać efekty takie jak:

  • poprawa owalu twarzy i podbródka
  • poprawa jędrności skóry
  • spłycenie zmarszczek
  • zmniejszenie ilości zmarszczek na szyi i dekolcie
  • wyeliminowanie przebarwień
  • podniesienie powiek
  • wygładzenie cery
  • podkreślenie linii żuchwy

 Technologia Auto-Focus 3D polega na bezpiecznym ogrzaniu tkanki na różnych głębokościach. Pozwala to na ustawienie działania impulsów na precyzyjnie ustaloną głębokość skóry właściwej i tkanki podskórnej. To właśnie efekt tego działania, czyli zwiększona aktywność fibroblastów powoduje odmłodzenie skóry, co z kolei inicjuje procesy jej odnowy. Podczas zabiegów liftingujących urządzenie wywołuje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych, w konsekwencji owocując ich skróceniem – co pociąga za sobą efekt napięcia i finalnie – lifting twarzy bez skalpela. To nie jedyny efekt, jaki wywołany zostaje w trakcie zabiegu. Jednoczesna stymulacja włókien kolagenowych, ale także wywołanie procesu lipolizy oraz drenaż limfy świadczą o wszechstronnym działaniu zabiegu. Zwłaszcza w obszarze twarzy, ten lifting bez skalpela, jest jednym z bardziej skutecznych a zarazem nieinwazyjnych działań odpowiednich już na etapie pojawienia się wczesnych oznak starzenia skóry – w okolicach 30 roku życia. Działanie mobilizujące na skórę sprawia, że zabieg ten nie tylko zapewnia natychmiastowy efekt – ale także aktywizuje skórę do podjęcia samoczynnego wysiłku na drodze ku bardziej napiętemu, młodzieńczemu wyglądowi. Podniesienie i ujędrnienie skóry nie byłoby równie skuteczne w metodach uzyskiwanych mechanicznie – kluczową zaletą tego mini liftingu twarzy jest jego długofalowa konsekwencja. Zabieg ten można więc potraktować jako terapię zapobiegawczą przeciw przyszłemu starzeniu się skóry.