INFUZJA TLENOWA

Infuzja tlenowa

Natychmiastowo upiększający i kondycjonujący zabieg kosmetyczny wykonywany przy pomocy czystego, sprężonego tlenu to jedno z najnowszych osiągnięć kosmetologii – to właśnie infuzja tlenowa M’onduniq. Kraków jest jednym z silniej predysponowanych miast, którego mieszkanki borykają się z zanieczyszczoną i niedotlenioną skórą, która wymaga rewitalizacji. Tlen wykorzystywany jest do wtłoczenia w głąb skóry substancji aktywnych, takich jak witaminy, retinol, kwas hialuronowy czy antyoksydanty.

W zależności od indywidualnych potrzeb skóry, przy pomocą precyzyjnego aplikatora bezpośrednio do skóry podawane są takie składniki aktywne jak smocza krew, jad węża, hi fusion czy vitamino CEA. Infuzja może być traktowana jako tzw. zabieg bankietowy, czyli wykonywany przed ważnymi uroczystościami w celu odświeżenia skóry. Może być również wykonywany regularnie w celu zapobiegania niedoskonałościom skóry lub jako element kuracji po innych zabiegach medycyny estetycznej, takich jak laseroterapia

Efekty infuzji to w zależności od doboru substancji aktywnych efektem lifting skóry, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie zmarszczek mimicznych czy łagodzenie podrażnień. Rezultaty są widoczne po pierwszym zabiegu i mogą utrzymywać się około miesiąca.