Depilacja


Depilacja laserowa Light Sheer

Laser Light Sheer to najbardziej zaawansowana na świecie technologia w skutecznym itrwałym usuwaniu niechcianych włosów i nadmiernego owłosienia. Metoda ta może być stosowana na prawie każdej partii ciała.

Jak działa laser Light Sheer?

Laser Light Sheer tworzy strumień wysoce skoncentrowanego światła. Melanina, czyli pigment znajdujący się w cebulkach włosów absorbuje to światło. Ułamek sekundy, w którym pulsuje laser jest wystarczający, aby uszkodzić wiele mieszków włosów i wyeliminować lub zahamować ich wzrost. Urządzenie posiada specjalny system chłodzenia Chill Tip, który chłodzi i chroni skórę przed, w trakcie i po impulsie świetlnym. Depilacja z użyciem lasera Light Sheer jest bardzo efektywna. Może być wykonywana niezależnie od koloru skóry, a ilość zabiegów zależy od koloru włosów. Włosy ciemne i grube są najbardziej podatne na depilację laserową i w ich przypadku zazwyczaj 4 zabiegi pozwalają zredukować ok. 80-90% włosów. Włosy jasne i bardziej delikatne trudniej usunąć, dlatego wymagają większej liczby sesji.

Zalecenia przed depilacją laserową:

  •  Skóra nie może być sucha ani podrażniona;
  •  Należy wypić co najmniej 1,5 litra wody mineralnej;
  •  Przez okres 4-9 tygodni włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne);
  •  Włosy mogą być golone, przycinane i depilowane kremem;
  •  Przed zabiegiem włosy należy zgolić w miejscu depilacji.

 

                                    Depilacja woskiem DEPILEVE

Depilacja woskiem Depileve jest skuteczną i najczęściej stosowaną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Zabieg usuwa włoski wraz z cebulkami, a odrastające są dużo rzadsze, cieńsze i słabsze. Odstęp między regularnymi zabiegami depilacji woskiem wynosi od 3 do 5 tygodni. Metoda ta pozwala na usunięcie niechcianego owłosienia z praktycznie każdej części ciała: ręce, nogi, twarz, okolice intymne.
W zabiegu wykorzystujemy wosk kremowy, który charakteryzuje się niską temperaturą topnienia, dzięki temu można depilować nawet bardzo delikatną i wrażliwą skórę.
Optymalna długość włosów do depilacji woskiem to od 5 do 10 mm, zależnie od partii ciała. Zalecamy, aby dzień przed zabiegiem wykonać delikatny peeling, który zmniejszy ryzyko wrastania włosków po zabiegu.