Oczyszczanie wodorowe

Całoroczny, uniwersalny, nieinwazyjny i bezpieczny zabieg na twarz, którego celem jest złuszczenie naskórka,  oczyszczenie skóry z zaskórników i nadmiaru sebum oraz odświeżenie i nawilżenie. Świetnie sprawdzi się jako zabieg oczyszczający dla nastolatków, jest też najlepszym sposobem na oczyszczanie skóry dla mężczyzn. W Krakowie ze względu na zanieczyszczenie powietrza często rekomenduje się je jako wstęp do innego zabiegu kosmetycznego na twarz.

Nasze urządzenie do oczyszczania wodorowego w Krakowie, jest wyposażone w 2 końcówki. Pierwsza, gładka, przyjemna w dotyku, która jest przeznaczona do oczyszczania skóry wrażliwej, delikatnej i naczyniowej, a druga, zakończona jest ściernym rdzeniem diamentowym. Ta z kolei rekomendowana jest do oczyszczania skór trądzikowych, z licznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami.

 Oczyszczanie wodorowe – opis zabiegów

Zabieg oczyszczania skóry za pomocą urządzenie Multi Criss polega na zasysaniu skóry przez głowicę, na końcu, której jest końcówka oczyszczająca  (ścierna lub delikatna ) i wciąganiu zanieczyszczeń, zaskórników i martwego naskórna do odpowiedniego zbiornika. Oczyszczanie wodorowe to tzw. oczyszczanie skóry na mokro. Końcówka ścierna połączona jest z przepływem wody wodorowej, a więc eliminujemy szarpanie i ścieranie skóry na sucho, tak jak to miało miejsce w przypadku mikrodermabrazji. Można powiedzieć, że oczyszczanie wodorowe zastąpi mikrodermabrazję diamentową, ponieważ jest mniej inwazyjne, a przy tym zdecydowanie bardziej efektowne. Zdecydowanie lepiej usuwa zaskórniki, zwęża pory i przygotowuje skórę na dalsze etapy zabiegu.

Wskazania

 • skórna zanieczyszczona
 • trądzik, zaskórniki i rozszerzone pory
 • cera szara i matowa, o nierównomiernym kolorycie
 • cera sucha i wrażliwa
 • skóra dojrzała, mało elastyczna, ze zmarszczkami

Częstotliwość

W zależności od problemu i potrzeby skóry

 • jednorazowo jako zabieg oczyszczający
 • jednorazowo jako wstęp do innego zabiegu pielęgnacyjnego na twarz
 • w serii 3 – 10 zabiegów, 10-28 dni

Przeciwwskazania

 • Zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
 • Nowotwory
 • Aktywne choroby skóry
 • Przerwanie ciągłości naskórka

Oczyszczanie wodorowe można wykonać praktycznie na każdym typie cery, niezależnie od wieku i pory roku. W naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie, nasi kosmetolodzy chętnie przedstawią Ci działanie oczyszczania wodorowego oraz odpowiedzą na wszelkie z nim związane pytania. Jeśli zainteresował Cię ten zabieg na twarz, skontaktuj się z naszym salonem urody i umów na bezpłatna konsultację.

Oczyszczanie Wodorowe – zabieg na całe ciało

Oczyszczanie wodorowe świetnie sprawdzi się także do oczyszczania większych partii ciała jak np. plecy czy ramiona. Zaskórniki i rozszerzone pory na plecach? Oczyszczanie wodorowe sprawdzi się idealnie.

Możemy się pochwalić, że posiadamy jedno z najlepszych urządzeń do oczyszczania wodorowego w Krakowie. Aparat Muli Criss posiada własny generator wodoru, dzięki temu do zabiegu przystępujemy ze świeżą, aktywną wodą wodorową. Pewnie zastanawiasz się dlaczego ta woda wodorowa jest taka ważna? Jak sama nazwa wskazuje oczyszczanie wodorowe służy głównie do oczyszczania skóry i tak jest też w głównej mierze reklamowane. Jednak, to co wyróżnia je na tle innych aparatów do oczyszczania skóry to jest właśnie woda wodorowa, która ma bardzo silne właściwości antyoksydacyjne, czyli posiada zdolność neutralizowania wolnych rodników, a to oznacza, że oczyszczanie wodorowe odmładza skórę i pobudza ją do regeneracji.

Oczyszczanie skóry wodorem

Wodór to najmniejszy i najlżejszy pierwiastek, który ma zdolność penetracji skóry w jej głębsze warstwy. Cząsteczki wodoru łączą się z wolnymi rodnikami ( szkodliwe, reaktywne formy tlenu, które uszkadzają białka skóry, przyspieszając tym samym ich starzenie się ) i je unieszkodliwiają. Cząsteczki wodoru łączą się z rodnikiem i przekształcają w trakcie reakcji chemicznej na tle i wodę.

Działanie antyoksydacyjne ( przeciwrodnikowe ) oczyszczania wodorowego w Krakowie, stanowi doskonały wstęp do większości zabiegów kosmetycznych. Zwiększa wchłanianie poszczególnych produktów i wzmacnia działanie substancji aktywnych, szczególnie tych, również o działaniu antyoksydacyjnym. Profesjonalny zabieg oczyszczania wodorowego skóry kompleksowo poprawi jej kondycje w połączeniu z infuzją tlenową, oksybrazja czy falami radiowymi.