MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa

Zabieg mezoterapii igłowej to wstrzykiwanie do skóry określonych preparatów. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego pistoletu lub zwykłej strzykawki z bardzo cienką igłą i poprzedza go znieczulenie. Substancje, które są wstrzykiwane podczas zabiegu dobierane są do potrzeb skóry. Widocznymi efektami mezoterapii są wzmocniona i odżywiona skóra, która jest bardziej nawilżona, jędrna i elastyczna, a także spłycone zmarszczki.

W zabiegach wykorzystujemy koktajle:

Dermaheal – ma działanie przeciwzmarszczkowe: odmładza, zmniejsza zmarszczki, regeneruje i nawilża skórę, a kwas hialuronowy ją nawadnia; przeznaczony do skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi, dekoltu.
Dermaheal pod oczy – stosowany w pielęgnacji okolic oczu: redukuje cienie pod oczami i zmarszczki w ich okolicach, rozświetla i rozjaśnia skórę nadając jej świeży wygląd. Koktajl zawiera naturalny kolagen i elastynę, która poprawia elastyczność skóry.
Filorga – koktajl wykorzystywany do nawilżania i rewitalizacji zmęczonej skóry, która po zabiegu jest widocznie wygładzona, zmarszczki są wyrównane, poprawia się gęstość dojrzałej i wiotkiej skóry. Preparat stosowany jest na twarz, szyję, dekolt i wierzch dłoni.
Cytocare – koktajl ten zapewnia nawilżenie i natychmiastowe rozświetlenie skóry i ma właściwości antyoksydacyjne. Zabieg odmładza wrażliwe okolice oczu i okolice ust, rewitalizuje twarz, dekolt i wierzch dłoni, działa zarówno powierzchownie jak i na głębokie warstwy skóry.
Mezoderm ampułki – każdy z koktajli jest bogaty w peptydy, kwas hialuronowy, aminokwasy i witaminy. Wykorzystywane są w zabiegach przeciwstarzeniowych, stymulują odbudowę i regenerację skóry.
Aqualift – widocznym efektem zabiegu jest nawilżona skóra o lepszej kondycji. Zabieg pomaga w regeneracji i liftingu skóry – przeznaczony dla osób ze skórą suchą i wiotką oraz osób z pierwszymi objawami starzenia skóry
Mesolift – zawiera kwas hialuronowy, peptydy, 24 aminokwasy i kompleks witamin. Skóra po zabiegu jest odmłodzona i ujędrniona.

Zaleca się 6-10 zabiegów, powtarzanych co tydzień.