ENDERMOLOGIA LPG

Endermologia

Stanowi połączenie mocy i nowoczesnej techniki, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie niedostępnych wcześniej efektów zabiegów. Czym zatem jest Endermologia? Kraków, miasto, w którym masz już dostęp do ekskluzywnej technologii Enedermologie® stosowanej przez LPG Cellu M6® Integral, dzięki czemu otrzymujesz wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Endermologia LPG umożliwia wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, pozbycie się tkanki tłuszczowej w strategicznych miejscach, wyeliminowanie uporczywego cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

Zabieg polega na mechanicznej stymulacji tkanek specjalną głowicą, stanowiącą część innowacyjnego urządzenia Endermologia CELLU M6® INTEGRAL. Zabieg sterowany jest komputerowo i przeprowadza się go specjalną głowicę wyposażoną w dwie masujące rolki, poruszające się wokół własnej osi oraz względem siebie. Jedna rolka zwija fałd skórno-mięśniowy, druga rozwija, sprawiając, że skóra zaczyna „falować”, a to sprawia, że każdy fragment ciała objęty masażem jest opracowywany w wielu kierunkach. Częstotliwość ruchu klapek dobieramy w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć oraz od indywidualnych potrzeb klienta. Podczas zabiegu, który jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, dochodzi do pozbycia się toksyn, rozbicia tkanki tłuszczowej i wyraźniej poprawy stanu skóry. Już pierwszy zabieg intensywnie przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej, wpływa także na oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawa krążenie, odżywienie i dotlenienie tkanek.

Jak wymodelować i wyszczuplić sylwetkę? Kłopotliwy cellulit, jak go usunąć?

Na to pytanie, jest odpowiedź: Endermalogia. Kraków, tu w naszym gabinecie przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest dokładna konsultacja, na podstawie której kosmetolog może precyzyjnie dobrać określone parametry oraz intensywność zabiegu. Po wywiadzie pacjent przebiera się w specjalny kostium, który dostaje na wyłączność. Umożliwia on poślizg masującej głowicy, a także chroni skórę przed uszkodzeniem. Zalecane jest przeprowadzenie 10 -20 zabiegów w serii – 2 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii, warto wykonywać jeden zabieg podtrzymujący w miesiącu. Picie dużej ilości wody przyspiesza detoks i wydalane tłuszczu z organizmu, a połączenie endermologii ze zdrową dietą i ruchem fizycznym, daje świetne i długotrwałe efekty. Efekty: Zmniejszenie obwodów ramion, brzucha, ud, pośladków, łydek; Utrata tkanki tłuszczowej w miejscach poddanych zabiegowi, Pozbycie się uporczywego cellulitu, Pozbycie się tzw. „boczków”, Zmniejszenie widoczności rozstępów, Wymodelowanie sylwetki, Ujędrnienie i odmłodzenie skóry w miejscach poddanych zabiegowi.

Kłopotliwy cellulit, który pomimo zmian w diecie i intensywnych ćwiczeń nadal Ci towarzyszy?

Tkanka tłuszczowa, która także pozostaje pomimo powyższych działań w obszarach takich jak: kolana, przedramiona, brzuch, uda? Wyszczuplanie ciała i usuwanie cellilitu – to możliwe, taki efekt zapewni Ci endermologia. Kraków czeka już na Ciebie, specjaliści Farmy Urody z zakresu modelowania i upiększania sylwetki pomogą dobrać Ci odpowiedni program pielęgnacyjny abyś mogła czuć się pewnie każdego dnia.

Szukasz zabiegu na cellulit w Krakowie? Umów się do Farmy Urody na bezpłatne konsultacje, dobierzemy zabieg dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania bezwzględne:

Czynny nowotwór, ciąża, zapalenie żył, leczenie antykoagulantami (stosowanie leków przeciwzakrzepowych), infekcje wirusowe i bakteryjne choroby krwi.

Przeciwwskazania lokalne:

Przepuklina brzuszna lub pachwinowa, naczyniaki, żylaki, tłuszczaki, uszkodzenia mechaniczne skóry, lokalne stany zapalne i choroby skóry, zabiegi chirurgiczne na żyłach (przebyte w ostatnich 2 miesiącach), operacje plastyczne – liposukcja, lifting (przebyte w ostatnich 6 miesiącach).

Kiedy widać pierwsze efekty?

Endermologia daje znaczące efekty już po pięciu-ośmiu zabiegach, wówczas widać pierwsze, zmiany, ciało staje się szczuplejsze, powierzchnia skóry gładsza, bardziej jędrna i lepiej ukrwiona. Natomiast zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego odczuwalne jest już po pierwszym zabiegu.

Ile zabiegów?

Zabieg wykonujemy w serii 10-20

Czy zabieg jest bezpieczny i higieniczny?

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który chroni ciało i skórę przed urazem mechanicznym, zapewnia optymalną moc zabiegu, daje możliwość wykonywania płynnych ruchów oraz pozwala zachować wysoki poziom higieny.

Jak długo trwa zabieg?

Jeden zabieg trwa średnio około 40 minut, podczas których masowane jest całe ciało, ze szczególnym skupieniem się na miejscach dotkniętych konkretnym problemem.

Czy rozciąga skórę?

Poprawnie wykonany zabieg z prawidłowym doborem parametrów nie rozciąga skóry, lecz poprawia jej strukturę i ujędrnia.

Zalecenia po zabiegu

Ograniczenie spożywania tłuszczy i węglowodanów prostych, Spożywanie większej ilości błonnika, Zwiększenie spożywania w ciągu dnia płynów (szczególnie wody), min. 2,5 l, Zwiększenie aktywności fizycznej, Stosowanie po zabiegu kosmetyków ujędrniających, antycellulitowych i wyszczuplających, Po zakończonej serii, zaleca się wykonywanie zabiegu.

PAKIETY

Dla uzyskania spektakularnych efektów warto łączyć różne metody modelowania sylwetki. Taką możliwość daje endermologia. Kraków, tutaj w naszym gabinecie specjaliści od upiększania ciała opracują najlepszy program, wykorzystujący dodatkowe technologie. Najczęściej polecane to karboksyterapia lub fale radiowe ( radio frequency ) Focus RF.

Endermologia CELLU M6® INTEGRAL + karboksyterapia – Pogromca cellulitu ( 2 razy szybsze efekty ) Połączenie obu technik pozwala na maksymalną redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej, szczególnie w miejscach opornych na działanie zabiegu lub trudno dostępnych. Taka metoda łączy mechaniczny oraz chemiczny wpływ na tkankę tłuszczową, co pozwala uzyskać spektakularne efekty. Zabieg karboksyterapii to kontrolowane podawanie dwutlenku węgla bezpośrednio do tkanek. Dwutlenek wprowadzany jest podskórnie lub śródskórnie z użyciem bardzo cienkiej igły. Dwutlenek węgla, który jest wprowadzany, zamienia się częściowo w kwas węglowy rozpuszczający komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie powoduje wzmożony drenaż limfatyczny, poprawę metabolizmu i wydalanie uwolnionego tłuszczu. Odnowione komórki skóry i lepsza stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcie nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”. W pierwszej kolejności wykonuje się endermologię, masaż próżniowy skutecznie przygotowuje tkankę na działanie dwutlenku węgla. Dzięki połączniu Endermologii CELLU M6® INTEGRAL i karboksyterapii cel uzyskujemy dwa razy szybciej, a efekty utrzymują się znaczniej dłużej.

Endermologia CELLU M6® INTEGRAL + Focus RF ( fale radiowe ) – Ujędrnienie i odmłodzenie skóry

Połączenie powyższych zabiegów doskonale sprawdzi się u osób, które poza nadmierną tkanką tłuszczową i cellulitem borykają się także z luźną skóra. Zabieg rozpoczyna się od endermologii, która bezpośrednio działa na tkankę tłuszczową, a zaraz po niej wykonuje się termolifting specjalną głowicą Focus RF. Urządzenie Focus RF wykorzystuje dobry wpływ fal radiowych na skórę i tkankę podskórną. Efektem zabiegu jest ujędrnienie i zagęszczenie skóry.

Termolifting umożliwia widoczną poprawę jędrności ramion, kolan, po ciążowego brzucha lub wewnętrznej strony ud. Podczas zabiegu wewnątrz tkanki uzyskiwana jest temperatura od 45 do 60 stopni Celsjusza i jest to najważniejszy czynnik wpływający na skuteczność tej metody. Neokolagenizacja, czyli proces tworzenia nowych włókien kolagenowych możliwy jest dopiero w 45 stopniach Celsjusza. Wykorzystywany system Auto Focus 3D pozwala na precyzyjne dotarcie do warstw skóry, w których pojawił się problem i działanie dokładnie w tym miejscu. Zachodząca na początku denaturacja kolagenu to natychmiastowe obkurczanie się tkanki.

Focus RF podgrzewa i delikatnie rozciąga włókna kolagenowe, które są natychmiastowo skracane. Odpowiedni ruch głowicy podnosi ku górze spiralki włókien kolagenowych. Powoduje to natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry. Następnie rozpoczyna się etap tworzenia się kolagenu, czyli białka, które napina tkankę skóry właściwej.

Na zabiegi na cellulit w Krakowie, zaprasza zespół specjalistów z Farmy Urody.