ENDERMOLOGIA LPG

Endermologia Alliance inteligentny wymiar odmładzania skóry i wyszczuplania ciała

Chcesz wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę całego ciała i zredukować cellulit? A może dręczy Cię lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa, która pomimo regularnych ćwiczeń nie chce zniknąć? Jeśli są to problemy, które są Ci dobrze znane i poszukujesz naturalnych, ale skutecznych metod aby je rozwiązać, wypróbuj moc działania najnowszej endermologii Alliance w Krakowie w Farmie Urody.

Endermologia Alliance to nowoczesna, inteligentna i jedyna technologia do stymulacji skóry całego ciała, która wprowadzi Cię w nowy wymiar pielęgnacji. Endermologia francuskiej firmy LPG to opatentowany masaż podciśnieniowy do naturalnych, a przy tym skutecznych i bezpiecznych zabiegów redukujących cellulit, tkankę tłuszczową oraz zabiegów ujędrniających skórę całego ciała. To zaawansowane i inteligentne urządzenie pozwala na dobranie odpowiednich parametrów, tak aby zmaksymalizować efekty terapii, bez podrażniania włókien nerwowych, czy rozciągania tkanki skórnej. Dzięki temu jest to jedyny zabieg na cellulit, podczas, którego można się zrelaksować.

Skuteczność działania endermologii w zabiegach zwalczających cellulit, a także modelujących ciało jest doskonale zbadana i potwierdzona przez ponad 100 badań naukowych. Jest to bardzo precyzyjna metoda, ponieważ głowica używana do zabiegu działa w miejscu powstawania cellulitu i gromadzenia się tkanki tłuszczowej Kraków. Endermologia Alliance jest również idealnym narzędziem do ujędrniania skóry całego ciała. Technika pracy rolek stymuluje skórę do produkcji naturalnego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Mechaniczne działanie głowicy pomaga również przywrócić prawidłową wymianę płynów w procesie krążenia, zmniejszając problem zatrzymywania się wody w organizmie.

30-letnie doświadczenie pozwoliło firmie LPG na stworzenie rewolucyjnej metody w zabiegach na ciało, endermologii Alliance. To nowoczesny patent, który łączy w sobie najskuteczniejsze techniki, zapewniające szybszą i bardziej intensywną stymulację tkanki. Przy tym należy pamiętać, że endermologia Alliance w Krakowie to zabieg na ciało całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i niebolesny.

Czym różni się najnowsza endermologia Alliance od poprzednich modeli?

 • Różnica to przede wszystkim budowa głowicy. W poprzednich modelach głowica posiada dwie rolki, natomiast w Alliance mamy nowy patent: rolka + zamortyzowana klapka
 • Zdecydowanie szybsze efekty, widoczne już po 3 zabiegach. Szacuje się, że 40 minut pracy Alliancem to jak 120 minut Integralem
 • Głowica Alliance integruje działanie w 3 kierunkach ( ujędrnianie, wyszczuplanie i redukowanie cellulitu ) jednocześnie, w przypadku Integrala ruchy wykonywane są osobno
 • Pulsacyjna technika pracy rolek, minimalizuje podrażnianie włókien nerwowych, dzięki czemu zabieg jest przyjemny i bezbolesny
 • Alliance jest wyposażony w tablet, który ułatwia monitorowanie postępów zabiegu
 • Urządzenie posiada sensor identyfikacji skóry, który umożliwia tworzenie spersonalizowanych programów zabiegowych, możemy np. skupić się na problemie jednego obszaru lub modelować całe ciało
 • Alliance jest alternatywą dla osób z kruchymi naczyniami krwionośnymi

Jak działa nowa endermologia Alliance na ciało?

Cała technika polega na połączeniu pulsacyjnego podciśnienia z równoczesnym, bardzo dokładnym masażem mechanicznym. Komora głowicy rytmicznie, zasysa fałd skórny, a rolki masują go ruchem obrotowym wokół własnej osi, a także w wyniku przesuwania się względem siebie. W wyniku tego dochodzi do

 • upłynnienia lipidów, co prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej
 • rozerwania przegród łączno – tkankowych, które tworzą cellulit
 • przywrócenie prawidłowej wymiany płynów
 • pobudzenia krążenia
 • wydzielenia hormonów szczęścia
 • intensywnej stymulacji skóry, która pobudza wzrost włókien młodości, kolagenu i elastyny

Ilość i częstotliwość zabiegów endermologii Alliance

Pierwsze efekty endermologii widoczne są już po 3 zabiegach, jednak dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów zaleca się wykonanie serii minimum 10 zabiegów co 3-4 dni. Cały program zabiegów na ciało można wydłużyć na każdym jej etapie, aby uzyskać zadowalające efekty. Po zakończonej serii zaleca się wykonywać zabiegi przypominające minimum raz w tygodniu.

Dla uzyskania szybszych i trwalszych efektów redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej rekomenduje się picie minimum 2l wody oraz regularną, umiarkowaną aktywność fizyczną. Poleca się również wykonanie terapii łączonych. W Krakowie endermologia Alliance doskonale przyjęła się w połączeniu z innymi zabiegami modelującymi ciało i redukującymi cellulit.

Jak się szybko pozbyć cellulitu? Kraków to miejsce, gdzie w naszym gabinecie przygotowaliśmy specjalne programy zabiegowe, których celem jest intensywna praca nad redukcją cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Dla uzyskania szybszych efektów nasi kosmetolodzy stworzyli specjalne programy zabiegów na ciało

Pogromca cellulitu

Endermologia Alliance + Karboksyterapia medyczna

Połączenie obu technik pozwala na maksymalną redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej, szczególnie w miejscach opornych na działanie zabiegu lub trudno dostępnych. Taka metoda łączy mechaniczny oraz chemiczny wpływ na tkankę tłuszczową, co pozwala uzyskać spektakularne efekty. Zabieg karboksyterapii to kontrolowane podawanie dwutlenku węgla bezpośrednio do tkanek. Dwutlenek wprowadzany jest podskórnie lub śródskórnie z użyciem bardzo cienkiej igły. Wprowadzony CO2, zamienia się częściowo w kwas węglowy i powoduje rozpuszczenie błony komórek tłuszczowych, dzięki temu komórki obumierają, zostają przez organizm metabolizowane i wydalone z organizmu. Drugim czynnikiem sprzyjającym redukcji cellulitu jest poluźnianie łączeń międzykomórkowych, aby wyrównać układ komórek, zmianę faktury tkanki tłuszczowej oraz wymuszenia na organizmie produkcję nowych naczyń włosowatych oraz lepszej mikrocyrkulacji krwi, odżywiającej skórę. Zwiększone ukrwienie powoduje wzmożony drenaż limfatyczny, poprawę metabolizmu i wydalanie uwolnionego tłuszczu. Odnowione komórki skóry i lepsza stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcie nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”. W pierwszej kolejności wykonuje się endermologię, masaż próżniowy skutecznie przygotowuje tkankę na działanie karboksyterapii. W Krakowie dzięki połączniu Endermologii Alliance i karboksyterapii cel uzyskujemy dwa razy szybciej, a efekty utrzymują się znaczniej dłużej.

 

Ekspert ujędrniania

Endermologia Alliance + Fale radiowe Focus RF

Połączenie tych zabiegów na ciało doskonale sprawdzi się u osób, które poza nadmierną tkanką tłuszczową i cellulitem borykają się także z luźną skóra. Zabieg rozpoczyna się od endermologii, która bezpośrednio działa na tkankę tłuszczową, a zaraz po niej wykonuje się termolifting specjalną głowicą Focus RF. Urządzenie Focus RF wykorzystuje dobry wpływ fal radiowych na skórę i tkankę podskórną. Efektem zabiegu jest ujędrnienie i zagęszczenie skóry.

Termolifting umożliwia widoczną poprawę jędrności ramion, kolan, po ciążowego brzucha lub wewnętrznej strony ud. Podczas zabiegu wewnątrz tkanki uzyskiwana jest temperatura od 45 do 60 stopni Celsjusza i jest to najważniejszy czynnik wpływający na skuteczność tej metody. Neokolagenizacja, czyli proces tworzenia nowych włókien kolagenowych możliwy jest dopiero w 45 stopniach Celsjusza. Wykorzystywany system Auto Focus 3D pozwala na precyzyjne dotarcie do warstw skóry, w których pojawił się problem i działamy dokładnie w tym miejscu. Zachodząca na początku denaturacja kolagenu to natychmiastowe obkurczanie się tkanki.

Focus RF podgrzewa i delikatnie rozciąga włókna kolagenowe, które są natychmiastowo skracane. Odpowiedni ruch głowicy podnosi ku górze spiralki włókien kolagenowych. Powoduje to natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry. Następnie rozpoczyna się etap tworzenia się kolagenu, czyli białka, które napina tkankę skóry właściwej.

Na zabiegi na cellulit w Krakowie, zaprasza zespół specjalistów z Farmy Urody.

Efekty endermologii Alliance

 • wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki całego ciała
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie i poprawa elastyczności skóry
 • likwidacja obrzęków i zastojów limfatycznych
 • poprawa krążenia i wzmocnienie naczyń krwionośnych
 • detoksykacja organizmu
 • rozluźnienie napięć mięśniowych

Przeciwwskazania

 • czynny nowotwór
 • ciąża ( poza drenażem limfatycznym nóg w II i III trymetrze )
 • rozrusznik serca
 • choroby układu krążenia i choroby żylne
 • nieuregulowana cukrzyca
 • leczenie antykoagulantami (stosowanie leków przeciwzakrzepowych)
 • infekcje wirusowe i bakteryjne choroby krwi
 • operacje plastyczne – liposukcja, lifting (przebyte w ostatnich 6 miesiącach)

Cennik Endermologia Alliance

Kostium 100 zł

1 zabieg ( 20 minut ) 160 zł

6 zabiegów ( 20 minut ) 800 zł

10 zabiegów ( 20 minut ) 1200 zł

 

1 zabieg ( 30 minut ) 200 zł

6 zabiegów ( 30 minut ) 1100 zł

10 zabiegów ( 30 minut ) 1600 zł

 

1 zabieg ( 40 minut ) 240 zł

6 zabiegów ( 40 minut ) 1300 zł

10 zabiegów ( 40 minut ) 1800 zł

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania bezwzględne:

Czynny nowotwór, ciąża, zapalenie żył, leczenie antykoagulantami (stosowanie leków przeciwzakrzepowych), infekcje wirusowe i bakteryjne choroby krwi.

Przeciwwskazania lokalne:

Przepuklina brzuszna lub pachwinowa, naczyniaki, żylaki, tłuszczaki, uszkodzenia mechaniczne skóry, lokalne stany zapalne i choroby skóry, zabiegi chirurgiczne na żyłach (przebyte w ostatnich 2 miesiącach), operacje plastyczne – liposukcja, lifting (przebyte w ostatnich 6 miesiącach).

Kiedy widać pierwsze efekty?

Endermologia daje znaczące efekty już po pięciu-ośmiu zabiegach, wówczas widać pierwsze, zmiany, ciało staje się szczuplejsze, powierzchnia skóry gładsza, bardziej jędrna i lepiej ukrwiona. Natomiast zmniejszenie retencji wody poprzez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego odczuwalne jest już po pierwszym zabiegu.

Ile zabiegów?

Zabieg wykonujemy w serii 10-20

Czy zabieg jest bezpieczny i higieniczny?

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który chroni ciało i skórę przed urazem mechanicznym, zapewnia optymalną moc zabiegu, daje możliwość wykonywania płynnych ruchów oraz pozwala zachować wysoki poziom higieny.

Jak długo trwa zabieg?

Jeden zabieg trwa średnio około 40 minut, podczas których masowane jest całe ciało, ze szczególnym skupieniem się na miejscach dotkniętych konkretnym problemem.

Czy rozciąga skórę?

Poprawnie wykonany zabieg z prawidłowym doborem parametrów nie rozciąga skóry, lecz poprawia jej strukturę i ujędrnia.

Zalecenia po zabiegu

Ograniczenie spożywania tłuszczy i węglowodanów prostych, Spożywanie większej ilości błonnika, Zwiększenie spożywania w ciągu dnia płynów (szczególnie wody), min. 2,5 l, Zwiększenie aktywności fizycznej, Stosowanie po zabiegu kosmetyków ujędrniających, antycellulitowych i wyszczuplających, Po zakończonej serii, zaleca się wykonywanie zabiegu.

PAKIETY

Dla uzyskania spektakularnych efektów warto łączyć różne metody modelowania sylwetki. Taką możliwość daje endermologia. Kraków, tutaj w naszym gabinecie specjaliści od upiększania ciała opracują najlepszy program, wykorzystujący dodatkowe technologie. Najczęściej polecane to karboksyterapia lub fale radiowe ( radio frequency ) Focus RF.

Endermologia CELLU M6® INTEGRAL + karboksyterapia – Pogromca cellulitu ( 2 razy szybsze efekty ) Połączenie obu technik pozwala na maksymalną redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej, szczególnie w miejscach opornych na działanie zabiegu lub trudno dostępnych. Taka metoda łączy mechaniczny oraz chemiczny wpływ na tkankę tłuszczową, co pozwala uzyskać spektakularne efekty. Zabieg karboksyterapii to kontrolowane podawanie dwutlenku węgla bezpośrednio do tkanek. Dwutlenek wprowadzany jest podskórnie lub śródskórnie z użyciem bardzo cienkiej igły. Dwutlenek węgla, który jest wprowadzany, zamienia się częściowo w kwas węglowy rozpuszczający komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie powoduje wzmożony drenaż limfatyczny, poprawę metabolizmu i wydalanie uwolnionego tłuszczu. Odnowione komórki skóry i lepsza stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcie nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”. W pierwszej kolejności wykonuje się endermologię, masaż próżniowy skutecznie przygotowuje tkankę na działanie dwutlenku węgla. Dzięki połączniu Endermologii CELLU M6® INTEGRAL i karboksyterapii cel uzyskujemy dwa razy szybciej, a efekty utrzymują się znaczniej dłużej.

Endermologia CELLU M6® INTEGRAL + Focus RF ( fale radiowe ) – Ujędrnienie i odmłodzenie skóry

Połączenie powyższych zabiegów doskonale sprawdzi się u osób, które poza nadmierną tkanką tłuszczową i cellulitem borykają się także z luźną skóra. Zabieg rozpoczyna się od endermologii, która bezpośrednio działa na tkankę tłuszczową, a zaraz po niej wykonuje się termolifting specjalną głowicą Focus RF. Urządzenie Focus RF wykorzystuje dobry wpływ fal radiowych na skórę i tkankę podskórną. Efektem zabiegu jest ujędrnienie i zagęszczenie skóry.

Termolifting umożliwia widoczną poprawę jędrności ramion, kolan, po ciążowego brzucha lub wewnętrznej strony ud. Podczas zabiegu wewnątrz tkanki uzyskiwana jest temperatura od 45 do 60 stopni Celsjusza i jest to najważniejszy czynnik wpływający na skuteczność tej metody. Neokolagenizacja, czyli proces tworzenia nowych włókien kolagenowych możliwy jest dopiero w 45 stopniach Celsjusza. Wykorzystywany system Auto Focus 3D pozwala na precyzyjne dotarcie do warstw skóry, w których pojawił się problem i działanie dokładnie w tym miejscu. Zachodząca na początku denaturacja kolagenu to natychmiastowe obkurczanie się tkanki.

Focus RF podgrzewa i delikatnie rozciąga włókna kolagenowe, które są natychmiastowo skracane. Odpowiedni ruch głowicy podnosi ku górze spiralki włókien kolagenowych. Powoduje to natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry. Następnie rozpoczyna się etap tworzenia się kolagenu, czyli białka, które napina tkankę skóry właściwej.

Na zabiegi na cellulit w Krakowie, zaprasza zespół specjalistów z Farmy Urody.

Endermologia

Stanowi połączenie mocy i nowoczesnej techniki, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie niedostępnych wcześniej efektów zabiegów. Czym zatem jest Endermologia? Kraków, miasto, w którym masz już dostęp do ekskluzywnej technologii Enedermologie® stosowanej przez LPG Cellu M6® Integral, dzięki czemu otrzymujesz wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Endermologia LPG umożliwia wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, pozbycie się tkanki tłuszczowej w strategicznych miejscach, wyeliminowanie uporczywego cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

 

Zabieg polega na mechanicznej stymulacji tkanek specjalną głowicą, stanowiącą część innowacyjnego urządzenia Endermologia CELLU M6® INTEGRAL. Zabieg sterowany jest komputerowo i przeprowadza się go specjalną głowicę wyposażoną w dwie masujące rolki, poruszające się wokół własnej osi oraz względem siebie. Jedna rolka zwija fałd skórno-mięśniowy, druga rozwija, sprawiając, że skóra zaczyna „falować”, a to sprawia, że każdy fragment ciała objęty masażem jest opracowywany w wielu kierunkach. Częstotliwość ruchu klapek dobieramy w zależności od efektu, który chcemy osiągnąć oraz od indywidualnych potrzeb klienta. Podczas zabiegu, który jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, dochodzi do pozbycia się toksyn, rozbicia tkanki tłuszczowej i wyraźniej poprawy stanu skóry. Już pierwszy zabieg intensywnie przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej, wpływa także na oczyszczenie organizmu z toksyn, poprawa krążenie, odżywienie i dotlenienie tkanek.

Jak wymodelować i wyszczuplić sylwetkę? Kłopotliwy cellulit, jak go usunąć?

Na to pytanie, jest odpowiedź: Endermalogia. Kraków, tu w naszym gabinecie przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest dokładna konsultacja, na podstawie której kosmetolog może precyzyjnie dobrać określone parametry oraz intensywność zabiegu. Po wywiadzie pacjent przebiera się w specjalny kostium, który dostaje na wyłączność. Umożliwia on poślizg masującej głowicy, a także chroni skórę przed uszkodzeniem. Zalecane jest przeprowadzenie 10 -20 zabiegów w serii – 2 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii, warto wykonywać jeden zabieg podtrzymujący w miesiącu. Picie dużej ilości wody przyspiesza detoks i wydalane tłuszczu z organizmu, a połączenie endermologii ze zdrową dietą i ruchem fizycznym, daje świetne i długotrwałe efekty. Efekty: Zmniejszenie obwodów ramion, brzucha, ud, pośladków, łydek; Utrata tkanki tłuszczowej w miejscach poddanych zabiegowi, Pozbycie się uporczywego cellulitu, Pozbycie się tzw. „boczków”, Zmniejszenie widoczności rozstępów, Wymodelowanie sylwetki, Ujędrnienie i odmłodzenie skóry w miejscach poddanych zabiegowi.

Kłopotliwy cellulit, który pomimo zmian w diecie i intensywnych ćwiczeń nadal Ci towarzyszy?

Tkanka tłuszczowa, która także pozostaje pomimo powyższych działań w obszarach takich jak: kolana, przedramiona, brzuch, uda? Wyszczuplanie ciała i usuwanie cellilitu – to możliwe, taki efekt zapewni Ci endermologia. Kraków czeka już na Ciebie, specjaliści Farmy Urody z zakresu modelowania i upiększania sylwetki pomogą dobrać Ci odpowiedni program pielęgnacyjny abyś mogła czuć się pewnie każdego dnia.

Szukasz zabiegu na cellulit w Krakowie? Umów się do Farmy Urody na bezpłatne konsultacje, dobierzemy zabieg dostosowany do Twoich potrzeb.