Zabieg Germaine de Cappucini

Zabiegi na twarz hiszpańskiej firmy Germaine de cappucini to kompletne programy zabiegowe do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Prawdziwa uczta dla skóry, ponieważ kosmetyki Germaine de cappucini to mieszanka najskuteczniejszych składników, przyjemnych konsystencji oraz  delikatnych nut zapachowych. W naszym gabinecie w Krakowie, zabiegi na twarz Germaine de cappucini wybierane są głównie przez osoby, którym zależy na połączeniu profesjonalnej, skutecznej pielęgnacji skóry oraz głębokiego relaksu. Do każdego zabiegu bowiem, jest przeznaczony inny, ekspercki masaż. Firmowe masaże twarzy Germaine opierają się na głębokiej, lecz odprężającej technice, która obejmuje okolice ramion, dekoltu, szyi, karku i całej głowy.

TIMEXPERT RADIANCEC C+

Ten zabieg to prawdziwa bomba antyoksydantów, których celem jest neutralizacja wolnych rodników, które są odpowiedzialne za przedwczesne pojawienie się zmarszczek i starzenie się skóry. Dzięki antyoksydantom uzyskujemy też efekt natychmiastowego rozświetlenia i nawilżenia cery. Ze względu na zanieczyszczenie powietrza w Krakowie, zabieg na twarz Timexpert  radiancec C+ jest wybierany bardzo chętnie przez nasze klientki. To nasz bestseller wśród zabiegów pielęgnacyjnych. Został stworzony dla jeszcze skuteczniejszej walki ze stresem oksydacyjnym w gabinecie kosmetycznym.

Sercem formuły zabiegu jest 10% witamina C w najbardziej stabilnej formie (pochodna VC-IP) w połączeniu z wyciągiem z japońskiej śliwki Ume, której główne działanie polega na aktywacji naturalnego mechanizmu ograniczającego proces glikacji. Niezwykła siła natury pomaga odzyskać młodość i świeżość cery. Zostaje przywrócona jędrność, gęstość, świetlistość i jednolity koloryt. Kolejnym istotnym produktem, tego zabiegu jest 10% olejek z kwasem ferulowym, który nakładany jest na początku zabiegu oraz 1% witamina E. Synergia tych składników zwielokrotnia ich działanie fotoochronne oraz skutecznie ogranicza uszkodzenia wywołane działaniem promieniowaniem UV. Posiadają bardzo silne właściwości antyoksydacyjne, a także wzmacniają odporność skóry i pomagają redukować zmarszczki.

Zabieg z witaminą C zawiera również kompleks innych składników, które w aktywny sposób działają dobroczynnie na skórę m.in. wyciąg z liści oliwnych, olej z pestek moreli, olej z nasion bawełny, olej z ziaren słonecznika oraz fosfolipidy. Kuracja zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami oraz silnie stymuluje wytwarzanie kolagenu, poprawiając gęstość, elastyczność skóry i redukując zmarszczki.

Zabieg rozpoczyna masaż olejkiem z kwasem ferulowym, następie nakładamy ampułkę z witaminą C, która jest aktywowana tuż przed jej nałożeniem. Kolejnym krokiem jest uczta dla zmysłów, czyli masaż twarzy, szyi i dekoltu na odżywczym olejku o zapachu pomarańczy. Doskonałe efekty zapewnia aplikacja specjalnie zaprojektowanej maski z włókniny, która jest bardzo obficie nasączona składnikami aktywnymi, a dzięki odpowiednim nacięciom ściśle przylega do skóry, dokładnie ją pielęgnując.

W Krakowie zabieg na twarz Timexpert Germeine de cappucini można wykonywać cały rok. Jest to idealna propozycja dla osób, które oczekują natychmiastowych efektów, a przy tym lubią masaż twarzy i pragną się całkowicie zrelaksować. Często polecamy go jako zabieg bankietowy.

Efekty po zabiegu Timexpert radiancec C+

 • natychmiastowe rozświetlenie cery
 • głębokie nawilżenie i odżywienie skóry
 • poprawa kolorytu
 • widoczne odmłodzenie i odświeżenie cery
 • neutralizacja wolnych rodników
 • poprawa jędrności i elastyczności
 • redukcja zmarszczek

HYDRACURE

To intensywnie nawilżający zabieg na twarz, który jest prawdziwym ukojeniem dla skór suchych, odwodnionych oraz dla skór z zaburzoną równowagą hydrolipidową. Pielęgnacja skóry na bazie produktów hydracure pomaga przywrócić, zrównoważyć i utrzymać optymalny poziom nawilżenia. Głównym składnikiem tego programu jest kwas hialuronowy, występuje on tutaj w postaci nisko, średnio i wysoko cząsteczkowej, dzięki czemu ma zdolność nawilżania skóry na wszystkich jej poziomach. Pojawia się także zjawisko wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, dzięki tym o dużej cząsteczce, co powoduje, że ten zabieg sprawdzi się jako tzw. zabieg bankietowy. Dodatkowo w programie zabiegowym zastosowano naturalne egzopolisacharydy, mikrogąbki z ceramidami i kwasem mlekowym oraz wodę termiczną wulkaniczną z japońskiego źródła Izumo Yumura.

Skóra sucha i odwodniona traci własne właściwości obronne. Jest bardziej narażona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz innych patogenów. Dodatkowo niewystarczająca ilość wody w naskórku powoduje, że skóra wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości. Dlatego warto pamiętać,że odpowiednia ilość kwasu hialuronowego pomaga likwidować zmarszczki oraz poprawiać elastyczność skóry. Zestaw składników zabiegu na twarz hydracure, pozwala także na widoczne redukowanie i wygładzenie zmarszczek wokół oczu. W Krakowie, zabieg ten można wykonać jako jednorazową, nawilżającą pielęgnację skóry lub też w serii. Ilość zabiegów oszacuje kosmetolog po wstępnej konsultacji.

Zabiegi na twarz Germaine de cappucini doskonale łączą się z zabiegami oczyszczającymi i tlenowymi, przede wszystkim z oczyszczaniem wodorowym, oksybrazją i infuzją tlenową. Oczyszczanie wodorowe w Krakowie jest idealnym wstępem do zabiegów pielęgnacyjnych ze względu na swoje antyoksydacyjne właściwości. Z kolei oksybrazja doskonale oczyści skórę z martwych komórek naskórka, wstępnie nawilży i przygotuję ją na wprowadzenie składników aktywnych zabiegu  hydracure.

Efekty po zabiegu Hydracure

 • natychmiastowy efekt nawilżenia i odżywienia skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • zredukowanie zmarszczek wokół oczu
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry
 • odświeżenie i przywrócenie zdrowego blasku

EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF

Idealny zabieg dla osób, które mieszkają w dużym, zanieczyszczonym mieście takim jak na przykład Kraków. Oczyszczający,a przy tym odżywczy zabieg na twarz w takim miejscu to jeden z najistotniejszych kroków pielęgnacji skóry. Dodatkowo szybkie tempo życia często powoduje, że poszukujemy naprawdę skutecznych zabiegów na zaskórniki i rozszerzone pory, takich, po których efekty będą widoczne od razu. Excel therapy O2 cityproof spełnia te wymagania. To profesjonalny program, którego celem jest przede wszystkim uwolnienie komórek skóry od zanieczyszczeń środowiska. Jego silną stroną jest odpowiednia technika dostarczania tlenu w głębsze warstwy skóry, która wzmacnia jej funkcje obronne.

Dzięki połączeniu zabiegu excel theraphy O2 z oczyszczaniem wodorowym i oksybrazją uzyskamy bardzo skuteczny i niebolesny zabieg oczyszczający. W Krakowie, w naszym salonie zawsze staramy się łączyć wszystkie znane nam techniki i narzędzia aby efekt zabiegu był maksymalnie satysfakcjonujący. Powyższe trio to prawdziwe multi oczyszczanie skóry o działaniu antyoksydacyjnym.

Efekty zabiegu Excel therapy O2 cityproof

 • redukcja wolnych rodników
 • oczyszczenie skóry z zaskórników
 • złuszczenie martwych komórek naskórka
 • nawilżenie i wygładzenie skóry
 • poprawa kolorytu
 • redukcja zmarszczek