MEDYCYNA ESTETYCZNA

Botoks

Kultowy i niezwykle skuteczny zabieg skoncentrowany na likwidacji zmarszczek różnego pochodzenia. Usuwanie zmarszczek botoksem to jedna z bardziej popularnych metod rewitalizacji wyglądu twarzy, która w natychmiastowy sposób przywraca skórze młodzieńczy wygląd i łagodzi rysy. Na zmarszczki różnego typu: kurze łapki, zmarszczki na czole, mimiczne, zmarszczki palacza oraz zmarszczki wokół ust, odpowiedzią jest botoks. Kraków to miasto tradycji, ale dzięki Farmie Urody – nowoczesnych rozwiązań, dlatego idealnym zabiegiem który w kilka minut wygładza i na długo utrzymuje w ryzach generującą zmrszczki mimikę, jest właśnie zabieg z zastosowaniem w pełni bezpiecznej i skutecznej toksyny botulinowej.

Mezobotoks

Nazywany także baby botoks, to nowoczesna forma zabiegu z zastosowaniem toksyny botulinowej. Jeśli pożądany efekt to delikatne i naturalne spłycenie zmarszczek i linii mimicznych oraz profilaktyka przeciwzmarszczkowa, idealnym kierunkiem poszukiwań jest właśnie mezobotoks Kraków. Procedura ta stanowi połączenie dwóch metod – usuwania zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej z biorewitalizacją skóry, jaką daje mezoterapia igłowa. Ze względu na bardzo małe porcje toksyny w pojedynczej iniekcji, zabieg może być przeprowadzony na dużej powierzchni skóry,co pozwala na jednolite wygładzenie skóry. W efekcie zabiegu dochodzi do poprawy napięcia i jędrności skóry, wygładzenia zmarszczek, redukcji rumienia. Wszystko to sprawia, że skóra odzyskuje młodszy, zdrowy, promienny i świeży wygląd, niezależnie czy jest to skóra 25 czy 50 letnia. Zabieg z powodzeniem realizowany jest u młodszych pań, które ze względu na bogatą mimikę twarzy narażone są na szybsze pojawianie się bruzd i linii właśnie w obszarach ust czy czoła.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy, który występuje w skórze naturalnie, jest jednym z podstawowych składników utrzymujących poziom jej nawilżenia i jędrności. Jego niedobory objawiać się mogą brakiem jędrności, przesuszeniem, utratą objętości w okolicy policzków. Przy pomocy najwyższej jakości kwasu hialuronowego, możliwe jest wypełnienie zmarszczek, bruzd, wygładzenie skóry twarzy. Dzięki zabiegom polegającym na wypełnieniu kwasem ust, możemy uzyskać ich naturalne powiększenie, wzrost nawilżenia oraz dużo bardziej wyraźny kontur. Jedną z bezpieczniejszych i mniej inwazyjnych metod modelowania twarzy jest także wypełnianie kwasem hialuronowym takich partii jak żuchwa, nos czy okolice podbródka, co pozwala uzyskać łagodny i delikatny efekt. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Kraków jest zabiegiem nieinwazyjnym, niepozostawiającym śladów ani nie wymagającym rekonwalescencji, co pozwala korzystać z niego bez konieczności rezygnowania z codziennych zajęć.

Zabieg osoczem bogatopłytkowym + wampirzy lifting

Spektakularny zabieg spopularyzowany przez największe gwiazdy, to zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi, a konkretnie osocza bogatopłytkowego, w celu wypełnienia zmarszczek. Osocze bogatopłytkowe (PRP – Plateled Rich Plasma) to preparat krwiopochodny, który jest pozyskiwany z krwi pacjenta. Jest ono bogate w komórki i czynniki wzrostu – peptydy, które pobudzają inne komórki do podziału i są potrzebne do odnowy biologicznej tkanek skóry. Zabieg osoczem bogatopłytkowym należy do gamy zaawansowanych metod odmładzających, które w naturalny sposób mobilizują skórę do regeneracji i odnowy. Efekty jakich można oczekiwać to usunięcie cieni i zmarszczek pod oczami, silna regeneracja skóry, spłycenie zmarszczek oraz poprawa krążenia. Efekt wampirzego liftingu utrzymuje się przez około 6 miesięcy bez potrzeby stosowania innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.