DŁONIE & STOPY

Manicure klasyczny

Manicure to zabieg, który przebiega wieloetapowo, a rozpoczyna go usunięcie zbędnego naskórka, który narasta wokół paznokcia. Kolejnym etapem jest nadanie paznokciom, za pomocą pilnika, odpowiedniego kształtu. Następnie na dłonie nakładany jest aromatyczny peeling i wmasowany odżywczy krem. W kolejnym kroku, na paznokcie nakładana jest warstwa odżywki wzmacniającej, która zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się płytki paznokciowej. Na odżywkę nakładana jest warstwa lakieru kolorowego. Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie na skórki wokół paznokci oliwki nawilżającej.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest trwalszą alternatywą dla manicure klasycznego. W tym zabiegu wykorzystywany jest specjalny lakier, który po utwardzeniu w lampie UV nie wymaga dodatkowego suszenia. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach około 2-3 tygodni. Wykorzystujemy głównie produkty marek O.P.I i SEMILAC, których cechami charakterystycznymi są duża trwałość i piękny połysk.
Manicure żelowy

Manicure żelowy, to jeden z najczęściej wybieranych sposobów stylizacji paznokci. Zabieg pozwala na wydłużenie płytki paznokcie za pomocą tipsa lub na formie. Żel może także zostać nałożony na naturalną płytkę i pozwoli dzięki temu uzyskać efekt mocnego i zdrowego paznokcia. Zależnie od szybkości wzrostu paznokcia, manicure żelowy należy uzupełnić po około 3-4 tygodniach. Na paznokciach może być także wykonywane artystyczne zdobienie lub kolorowa stylizacja. Dodatkowo można wykonać artystyczne zdobienie paznokci lub kolorową stylizację.

Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

Paznokcie po obgryzieniu charakteryzują się nierównym kształtem. Płytka obgryzionego paznokcia jest cienka, rozdwajająca się i bardzo krótka. Dzięki specjalnej metodzie żelowej możliwa jest rekonstrukcja zniszczonego paznokcia. Rekonstrukcja paznokci obgryzionych sprawia, że płytka właściwa przyrasta do łożyska, a paznokieć jest wydłużony i wzmocniony. Seria kilku zabiegów pozwala całkowicie odbudować płytkę paznokcia.

Pedicure

Głównym celem zabiegu pedicure jest usunięcie ze stóp zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opiłowanie paznokci, a także odsunięcie naskórka, który nachodzi na paznokcie. Aromatyczny peeling stóp i nałożenie kremu odżywczego pozwala na osiągnięcie większego efektu zabiegu. Po zakończeniu klasycznego pedicure paznokcie malowane są lakierem klasycznym Dla zwiększenia efektu wykonujemy aromatyczny peeling stóp oraz nakładamy odpowiedni krem. Po wykonaniu pedicure klasycznego paznokcie są malowane lakierem klasycznym lub hybrydowym.