STRZYŻENIE

STRZYŻENIE DAMSKIE & MĘSKIE

Farma Urody należy do grupy PERFECT SALON. Jest to ekskluzywny klub, który zrzesza najlepsze salony fryzjerskie ściśle współpracujące z marką JOICO.
Grupę PERFECT SALON tworzą wyjątkowi styliści, dla których praca przy strzyżeniu i stylizacji włosów jest prawdziwą wielką pasją.

W naszym salonie wykorzystujemy produkty najlepszych marek, systematycznie się doszkalamy, zdobywamy nowe umiejętności i uczestniczymy w wielu doskonałych szkoleniach. Kompetentni fryzjerzy sprostają Państwa wymaganiom.
Styliści, którzy tworzą Farmę Urody, to najlepsi specjaliści, dla których strzyżenie i stylizacja włosów jest pasja, a nie zwykłą pracą. Solidna wiedza i stałe samodoskonalenie się naszych fryzjerów sprawiają, że nasi klienci otrzymują usługi na najwyższym poziomie.

Oferta salonu obejmuje kompleksowy zakres usług:

  • strzyżenie damskie i męskie włosów krótkich, średnich i długich
  • modelowanie włosów
  • fryzury okolicznościowe (loki/fale, koki, podpięcia)

Strzyżenie włosów

Strzyżenie włosów jest podstawą atrakcyjnej fryzury i pięknego wyglądu. Farma Urody zadba, aby strzyżenie nadało Państwa włosom odpowiedni kształt, podkreśliło wygląd i ułatwiało samodzielne modelowanie włosów. Proponujemy Państwu zarówno lekkie odświeżenie fryzury, jak i zdecydowaną zmianę wizerunku. W naszym salonie oferujemy cięcia klasyczne i awangardowe. W oparciu o Państwa oczekiwania pomożemy dobrać indywidualną fryzurę i dopasujemy ją do kształtu twarzy i rodzaju włosów.

Stylizacja włosów

Oferta stylizacji i czesania włosów kierowana jest do każdej z Pań. Szeroka oferta uczesań to propozycja na dzienną stylizację (ważne zebranie, spotkanie biznesowe czy nawet wyjście z przyjaciółkami), a także fryzury okolicznościowe na specjalne okazje. Wykonujemy eleganckie upięcia, piękne loki i fale, perfekcyjne koki, które zapewnią wyjątkowy wygląd na na ślub, przyjęcie, studniówkę, bal i inne uroczystości i imprezy. Stylizację i czesanie włosów wykonujemy samodzielnie lub w połączeniu z strzyżeniem/koloryzacją. Z naszą pomocą będziesz czuć się wyjątkowo na co dzień i na każdej uroczystości.