PIELĘGNACJA

Rekonstrukcja JOICO K-PAK

Twoje włosy są suche, łamliwe, szorstkie i niesforne? Zapewne brakuje im keratyny, która jest głównym budulcem odpowiedzialnym za ich kondycję i zdrowy wygląd. Redukcja keratyny spowodowana jest przez niekorzystne czynniki zewnętrzne i codzienne zabiegi pielęgnacyjne włosów tj. suszenie, prostowanie czy szczotkowanie.

Joico K-PAK hair repair

Jest to 4-poziomowy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny.

Krok 1 – to otwarcie łuski włosa, a następnie jego głębokie oczyszczenie z zanieczyszczeń i pozostałości po kosmetykach.
Krok 2 – to przywrócenie odpowiedniego pH
Krok 3 – to etap intensywnej odbudowy i regeneracji włosów z użyciem JOICO K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor
Krok 4 – to wygładzenie, intensywne nawilżenie i poprawa elastyczności włosów dzięki JOICO K-Pak Intense Hydrator

Doskonały efekt po zabiegu zagwarantuje QUADRAMINE COMPLEX™ czyli wyjątkowe połączenie 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. Użycie aminokwasów o różnej masie cząsteczkowej, które zamknięte są w innowacyjnej formule odbudowującej powoduje, że rekonstrukcja włosów następuje zarówno w ich najgłębszych warstwach, jak i na zewnątrz. Włosy po zabiegu są bardziej nawilżone i elastyczne. Zabieg doskonale współgra z koloryzacją, przedłuża jej trwałość, a włosy są wyjątkowo błyszczące i pełne blasku.

OLAPLEX

Olaplex to system pielęgnacji włosów stosowany podczas koloryzacji w salonie. Został stworzony do replikacji i regeneracji mostków dwusiarczkowych włosów ulegających zniszczeniu podczas zabiegów chemicznych (np. koloryzacja, rozjaśnianie, wysoka temperatura czy uszkodzenia mechaniczne). Unikalna, opatentowana formuła sprawia, że Olaplex odbudowuje zerwane mostki, a włosy, nawet po farbowaniu, są zregenerowane, miękkie, gładkie i błyszczące już po jednym zabiegu. Olaplex pozwala na radykalną zmianę koloru włosów i zachowanie ich idealnej kondycji.

Dla podtrzymania efektu zalecamy produkt OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR czyli część systemu Olaplex, która przeznaczona jest do pielęgnacji domowej. Umożliwia regenerację oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a także codziennymi zabiegami tj. suszenie czy prostowanie. W Olaplex nie ma silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, system nie był testowany na zwierzętach.

Keratynowe prostowanie włosów

Keratyna QOD jest doskonałym sposobem na długotrwałe i skuteczne prostowanie włosów, przy ich jednoczesnym wygładzeniu, rekonstrukcji i regeneracji.
Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się od 3 – 5 miesięcy.

Co wyróżnia keratynę QOD?

  • Brak rakotwórczego formaldehydu i parabenów
  • Łatwa i szybka aplikacja
  • Zabieg w odróżnieniu od trwałej prostującej nie prowadzi do rozerwania wiązań disiarczkowych i wypłukuje się równomiernie
  • Włosy po wyprostowaniu mogą być później dowolnie stylizowane, a po umyciu włosy znów będą proste i idealnie gładkie

Produkty używane do zabiegów są przebadane dermatologicznie, nie niszczą skóry, nie są testowane na zwierzętach i produkowane są zgodnie z ‘fair trade’.
Po zabiegu preparat nie jest pozostawiany na włosach – keratyna spłukiwana jest tego samego dnia w salonie.

Trwały efekt zabiegu keratynowego wymaga stosowania szamponów i odżywek pielęgnacyjnych QOD bez chlorku sodu.