PIELĘGNACJA

Rekonstrukcja JOICO K-PAK

Twoje włosy są suche, łamliwe, szorstkie i niesforne? Zapewne brakuje im keratyny, która jest głównym budulcem odpowiedzialnym za ich kondycję i zdrowy wygląd. Redukcja keratyny spowodowana jest przez niekorzystne czynniki zewnętrzne i codzienne zabiegi pielęgnacyjne włosów tj. suszenie, prostowanie czy szczotkowanie.

Joico K-PAK hair repair

Jest to 4-poziomowy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny.

Krok 1 – to otwarcie łuski włosa, a następnie jego głębokie oczyszczenie z zanieczyszczeń i pozostałości po kosmetykach.
Krok 2 – to przywrócenie odpowiedniego pH
Krok 3 – to etap intensywnej odbudowy i regeneracji włosów z użyciem JOICO K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor
Krok 4 – to wygładzenie, intensywne nawilżenie i poprawa elastyczności włosów dzięki JOICO K-Pak Intense Hydrator

Doskonały efekt po zabiegu zagwarantuje QUADRAMINE COMPLEX™ czyli wyjątkowe połączenie 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa. Użycie aminokwasów o różnej masie cząsteczkowej, które zamknięte są w innowacyjnej formule odbudowującej powoduje, że rekonstrukcja włosów następuje zarówno w ich najgłębszych warstwach, jak i na zewnątrz. Włosy po zabiegu są bardziej nawilżone i elastyczne. Zabieg doskonale współgra z koloryzacją, przedłuża jej trwałość, a włosy są wyjątkowo błyszczące i pełne blasku.

OLAPLEX

Olaplex to system pielęgnacji włosów stosowany podczas koloryzacji w salonie. Został stworzony do replikacji i regeneracji mostków dwusiarczkowych włosów ulegających zniszczeniu podczas zabiegów chemicznych (np. koloryzacja, rozjaśnianie, wysoka temperatura czy uszkodzenia mechaniczne). Unikalna, opatentowana formuła sprawia, że Olaplex odbudowuje zerwane mostki, a włosy, nawet po farbowaniu, są zregenerowane, miękkie, gładkie i błyszczące już po jednym zabiegu. Olaplex pozwala na radykalną zmianę koloru włosów i zachowanie ich idealnej kondycji.

Dla podtrzymania efektu zalecamy produkt OLAPLEX No.3 HAIR PERFECTOR czyli część systemu Olaplex, która przeznaczona jest do pielęgnacji domowej. Umożliwia regenerację oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a także codziennymi zabiegami tj. suszenie czy prostowanie. W Olaplex nie ma silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, system nie był testowany na zwierzętach.

Keratynowe prostowanie włosów

Keratyna QOD jest doskonałym sposobem na długotrwałe i skuteczne prostowanie włosów, przy ich jednoczesnym wygładzeniu, rekonstrukcji i regeneracji.
Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się od 3 – 5 miesięcy.

Co wyróżnia keratynę QOD?

  • Brak rakotwórczego formaldehydu i parabenów
  • Łatwa i szybka aplikacja
  • Zabieg w odróżnieniu od trwałej prostującej nie prowadzi do rozerwania wiązań disiarczkowych i wypłukuje się równomiernie
  • Włosy po wyprostowaniu mogą być później dowolnie stylizowane, a po umyciu włosy znów będą proste i idealnie gładkie

Produkty używane do zabiegów są przebadane dermatologicznie, nie niszczą skóry, nie są testowane na zwierzętach i produkowane są zgodnie z ‘fair trade’.
Po zabiegu preparat nie jest pozostawiany na włosach – keratyna spłukiwana jest tego samego dnia w salonie.

Trwały efekt zabiegu keratynowego wymaga stosowania szamponów i odżywek pielęgnacyjnych QOD bez chlorku sodu.

Zobacz, jakie efekty możesz uzyskać dzięki keratynowemu prostowaniu włosów

Pielęgnacja włosów nie ogranicza się wyłącznie do ich mycia i nakładania odżywki, warto także sięgać po inne kosmetyki typu maski i serum, przeprowadzać rozmaite zabiegi mające na celu utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji. Na włosy oddziałuje szereg negatywnych czynników typu ujemne i wysokie temperatury, wiatr, promieniowanie słoneczne, chemiczne kosmetyki itd. Jeśli mają być one lśniące, gładkie i miękkie w dotyku, to warto zdecydować się na prostowanie keratynowe.
 

Czym jest prostowanie keratynowe? Komu polecana jest tego typu pielęgnacja włosów?

Keratynowe prostowanie włosów jest zabiegiem, dzięki któremu można umieścić keratynę w ich wnętrzu, co służy do uzupełnienia ubytków powstałych w ich strukturze. W ten sposób zostają one pogrubione, wygładzone, elastyczne, proste, błyszczące. Warto od razu zaznaczyć, że keratyna jest naturalną substancją, która stanowi jeden z podstawowych budulców dla włosów. Jest białkiem, bez którego stają się one szorstkie, sztywne, słabe i podatne na puszenie się. Prostowanie keratynowe można polecić każdemu, kto chce odbudować włosy. Warto zdecydować się na zabieg, jeśli są one matowe, pofalowane, puszą się, elektryzują, trudno się układają.

Dlaczego warto zdecydować się na keratynowe prostowanie włosów?

Warto zdecydować się na keratynowe prostowanie włosów, bo dzięki zabiegowi można je wygładzić, odbudować i wzmocnić. Uzyskane efekty utrzymują się przez długi czas, wygląda się przez kilka miesięcy jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Włosy stają się sprężyste, gładkie i miękkie. Wyglądają zdrowo, pięknie połyskują. Są należycie chronione przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi w postaci smogu, dymu papierosowego, ujemnych i wysokich temperatur, promieniowania słonecznego. Prostowanie keratynowe sprawia, że można ograniczyć zabiegi stylizacyjne do minimum, prostownica staje się zbędna.  

Na czym polega prostowanie keratynowe?

Keratynowe prostowanie włosów wykonuje się w salonie fryzjerskim, polega na długotrwałym prostowaniu włosów, zajmuje mniej więcej 3 godziny. W pierwszej kolejności włosy są dokładnie myte specjalnym szamponem, który dokładnie je oczyszcza. Po dwukrotnym myciu są już gotowe do starannego wysuszenia, po czym równomiernie nakłada się na nie profesjonalny środek zawierający hydrolizowaną keratynę. Po pokryciu włosów preparatem na całej ich długości pozostawia się go na nich przez mniej więcej pół godziny, po czym przechodzi do dokładnego suszenia, aby kosmetyk całkowicie się wchłonął. Na koniec następuje prostowanie włosów profesjonalną prostownica, aby keratyna wniknęła głęboko w strukturę włosów. Urządzenie jest nagrzane do temperatury 230 stopni Celsjusza, dzięki czemu składniki odżywcze lepiej przedostają się do wnętrza włosa.

Z olaplex Kraków zmienisz kolor włosów w całkowicie bezpieczny sposób i jednocześnie poprawisz ich kondycję

Profesjonalna pielęgnacja włosów składa się z wielu etapów, przebiega z użyciem wysokiej jakości kosmetyków każdemu. Jeśli ktoś chce kompleksowo zadbać o ich kondycję i poprawić wygląd, to wato zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą dostępną na stronie https://www.farmaurody.com.pl/fryzjerstwo/pielegnacja/. Ciekawym rozwiązaniem jest także olaplex Kraków, czyli starannie opracowany system pielęgnacyjny, który przeprowadza się w salonie podczas koloryzacji włosów. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, jeśli są one zniszczone na skutek zabiegów chemicznych lub uszkodzeń mechanicznych.

Włosy zostaną odżywione, zregenerowane. Nawet jeśli są one w złej kondycji, to dzięki olaplex Kraków można liczyć na przywrócenie im miękkości, gładkości i blasku. Efekty będą widoczne już po pierwszym zabiegu, utrzymają się przez długi czas. Po wyjściu ze salonu włosy są w idealnej kondycji, przy okazji można także liczyć na zmianę ich zabarwienia. Olaplex Kraków to bezpieczne koloryzowanie i kompleksowa pielęgnacja włosów, ich ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych i zabezpieczenie podczas codziennych zabiegów stylizacyjnych. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli włosy mają stać się silniejsze, mocniejsze i zregenerowane.