KOLORYZACJA

JOICO K-PAK VERO COLOR

1. Są jedynymi farbami do włosów z Quadramine Complex (Kompleks Quadraminy w formule farb Vero K-PAK Color System ), które posiadają dwa zastosowania:

– rekonstrukcja włosów wewnętrznie i zewnętrznie w czasie procesu koloryzacji – dzięki temu włosy są zdrowsze, piękne i bardziej błyszczące.

– ochrona i odżywienie włosów podczas koloryzacji – farby zawierają śladowe ilości amoniaku (max. 2%) dzięki czemu są bezpieczne dla włosów.

2. Oferujemy produkty joico do pielęgnacji i stylizacji włosów w bardzo atrakcyjnych cenach – do zakupu w naszym salonie.

OMBRE HAIR – BLOND

To połączenie brązu i blondu czyli trend, który w koloryzacji utrzymuje się już od kilku sezonów. Ombre jest metodą rozjaśniania włosów, która polega na nałożeniu rozjaśniacza na końcówki włosów. Efekt, który powstaje sprawia wrażenie naturalnego rozjaśnienia fryzury przez słońce. Efekt ombre wygląda najlepiej gdy jest dyskretny. Łagodne przejścia koloru włosów dodają delikatności i odmładzają wygląd. Zbyt duże różnice między brązem, a blondem zwracają dużą uwagę. Ważne więc, aby podjąć odpowiednią decyzję czy chcesz ombre, aby wyglądać jak gwiazda, czy wolisz łagodnie podkreślić naturalność swojego wyglądu i wyciągnąć z włosów ich charakter.

FLAMBOYAGE

Jest nowatorskim sposobem koloryzacji włosów, który pozwalają uzyskać spektakularne efekty. Zabieg flamboyage pozwala wydobyć z włosów bogate refleksy, a bazuje na ich naturalnym kolorze. Ciekawy efekt uzyskuje się poprzez nakładanie różnych odcieni farb na poszczególnych etapach strzyżenia. Podczas koloryzacji wykorzystywany jest nowatorski przyrząd Flamboyage Meche.
Wszechstronność Flamboyage sprawia, że końcowy efekt jest niesamowicie naturalny, nawet gdy decydujemy się na bardzo żywe i innowacyjne kolory. Flamboyage to technika, która pozwala na bardzo łatwe odtworzenie efektu końcowego więc praca wykwalifikowanego specjalisty staje się bardzo nieskomplikowana i szybka, a także zachowana jest niezwykła swoboda tworzenia. Flamboyage to obecnie jedyna technika, dzięki której możemy podkreślić naturalny kolor włosów przez zachowanie swobodnej harmonii żywych i nasyconych kolorów. Decydując się na ten rodzaj koloryzacji możemy uzyskać bogate refleksy na całej długości włosów.

BALEYAGE

Baleyage to rodzaj trwałej koloryzacji, która polega na rozświetleniu wybranych partii włosów w taki sposób, aby uzyskać efekt naturalnego rozjaśnienia słońcem. Celem nakładania baleyage’u jest uzyskanie efektu muśnięcia słońcem. Koloryzacja ta powoduje, że włosy nabierają zwiększonej objętości i blasku, a jej głównym celem jest uzyskanie efektu włosów muśniętych słońcem. Nowinką na rynku fryzjerskim jest flamboyage czyli nowy sposób nakładania bardzo cienkich pasemek. Główna różnica między baleyagem, a flamboyagem polega na sposobie nakładania farby. Włosy w baleyage farbowane są od cebulki, więc trzeba często uzupełniać farbę, aby nie było widać odrostów. Podczas flamboyage włosy przyklejane są do specjalnych taśm, które po farbowaniu tworzą efekt nierównomiernych, ale bardzo ładnie wyglądających pasm wyglądających jak rozjaśnione słońcem. Profesjonalnie wykonany balayage tworzy bardzo ładne efekty, ale ten rodzaj koloryzacji jest coraz rzadziej stosowany.

Koloryzacja i dekoloryzacja - zadbaj o swoje włosy profesjonalnie

Lśniące, mocne i piękne włosy są marzeniem każdej kobiety, a to marzenie można zrealizować, jeśli o nie odpowiednio zadbasz i wybierzesz profesjonalne środki do pielęgnacji i koloryzacji. Farbowanie włosów jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów, a w naszym salonie możesz liczyć na fachowe podejście i nowoczesne trendy, które sprawią, że będziesz wyglądać wyjątkowo.

Koloryzacja włosów Kraków - dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim?

Panie często zmieniają swoją fryzurę, która najczęściej odzwierciedla ich aktualne samopoczucie. Zmiany często odbywają się pod wpływem nastroju, a więc farbując włosy w domu, można podjąć pochopną decyzję. Koloryzacja włosów Kraków w salonie fryzjerskim jest najlepszym sposobem na zmianę wizerunku, a przy okazji też zadbania o swoje włosy. Włosy są farbowane kosmetykami, które rekonstruują pasma z zewnątrz oraz wewnątrz, a także odżywiają i chronią kolor. Wyszkoleni fryzjerzy przed koloryzacją sprawdzają kondycję włosów i wykonują w zależności od potrzeb zabiegi regenerujące oraz wzmacniające. W profesjonalnym salonie możesz też szybko i bezpiecznie zmienić całkowicie kolor lub wrócić do swoich naturalnych odcieni. Dekoloryzacja włosów Kraków to zabieg polecany paniom, które chcą odzyskać swój naturalny kolor włosów lub z ciemnych odcieni przejść na blondy.

Jakie zabiegi koloryzacyjne można wykonać w salonie fryzjerskim?

Kobiety pragną pięknie wyglądać, a włosy są jednym z elementów, które mają znaczący wpływ na wizerunek. Koloryzacja włosów Kraków jest przeprowadzana nowatorskimi sposobami, by efekty były zaskakujące. Jedną z metod jest flamboyage, czyli koloryzacja włosów, która bazuje przede wszystkim na naturalnym odcieniu. Fryzjerzy wykorzystują specjalne przyrządy, dzięki którym efekty są nie tylko wyjątkowe, ale przede wszystkim naturalne. Farbowanie włosów metodą ombre jest trendem, który od paru lat króluje i nic nie zapowiada zmian w tej kwestii. Technika ta polega na rozjaśnieniu włosów na końcach, co sprawia, że fryzura wygląda, jakby była tknięta promieniami słonecznymi. Baleyage również bazuje na delikatnym rozjaśnieniu, by efekt wyglądał naturalnie. Oczywiście farbowanie włosów Kraków może też odbyć się jednym kolorem, by uzyskać jednolity efekt. 

Koloryzacja, dekoloryzacja włosów Kraków i zabiegi pielęgnacyjne

Samodzielne wykonywanie koloryzacji czy dekoloryzacji może nie przynieść oczekiwanych rezultatów ze względu na brak wiedzy lub odpowiednich kosmetyków. Koloryzacja włosów Kraków w salonie fryzjerskim będzie przeprowadzona przez wykwalifikowanych fryzjerów, którzy ocenią kondycję włosów i dobiorą odpowiednie farby, które odżywią i wzmocnią pasma po zabiegu. Dekoloryzacja włosów Kraków jest złożonym i czasochłonnym procesem, który wymaga użycia profesjonalnych środków. Wykonywanie takiego zabiegu w domu może znacząco osłabić włosy, co może w konsekwencji doprowadzić do ich wypadania. W salonie fryzjerskim panie mogą liczyć nie tylko na doradztwo w zakresie doboru koloru, ale też i na indywidualne podejście, które sprawia, że po wyjściu z salonu każda kobieta poczuje się wyjątkowo. 

Zadbaj o swoje włosy i spraw, by wyglądały zdrowo 

Koloryzacja i dekoloryzacja włosów Kraków przeprowadzona profesjonalnie wpływa nie tylko na aspekt wizualny, ale i zdrowotny. Dobrze dobrane kosmetyki wnikają w głąb każdego pasma, wzmacniają je od wewnątrz, co jest widoczne gołym okiem. Lśniące, mocne i zdrowe włosy to wizytówka każdej eleganckiej i zadbanej kobiety. Dobrze wykonana koloryzacja włosów poprawia też samopoczucie i zwiększa pewność siebie. Farbowanie włosów w salonie fryzjerskim to nie tylko zmiana wizerunku, ale też wspaniały odpoczynek i możliwość zapomnienia o problemach. Możesz wygodnie usiąść w fotelu i oddać się w ręce specjalistów, którzy zrobią wszystko, byś wyglądała wyjątkowo. Odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnacyjne potrafią przywrócić blask włosom już po jednej wizycie. Profesjonalne kosmetyki możesz też kupić, by używać ich na co dzień, aby Twoje włosy wyglądały zawsze jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.