KOLORYZACJA

JOICO K-PAK VERO COLOR

1. Są jedynymi farbami do włosów z Quadramine Complex (Kompleks Quadraminy w formule farb Vero K-PAK Color System ), które posiadają dwa zastosowania:

– rekonstrukcja włosów wewnętrznie i zewnętrznie w czasie procesu koloryzacji – dzięki temu włosy są zdrowsze, piękne i bardziej błyszczące.

– ochrona i odżywienie włosów podczas koloryzacji – farby zawierają śladowe ilości amoniaku (max. 2%) dzięki czemu są bezpieczne dla włosów.

2. Oferujemy produkty joico do pielęgnacji i stylizacji włosów w bardzo atrakcyjnych cenach – do zakupu w naszym salonie.

OMBRE HAIR – BLOND

To połączenie brązu i blondu czyli trend, który w koloryzacji utrzymuje się już od kilku sezonów. Ombre jest metodą rozjaśniania włosów, która polega na nałożeniu rozjaśniacza na końcówki włosów. Efekt, który powstaje sprawia wrażenie naturalnego rozjaśnienia fryzury przez słońce. Efekt ombre wygląda najlepiej gdy jest dyskretny. Łagodne przejścia koloru włosów dodają delikatności i odmładzają wygląd. Zbyt duże różnice między brązem, a blondem zwracają dużą uwagę. Ważne więc, aby podjąć odpowiednią decyzję czy chcesz ombre, aby wyglądać jak gwiazda, czy wolisz łagodnie podkreślić naturalność swojego wyglądu i wyciągnąć z włosów ich charakter.

FLAMBOYAGE

Jest nowatorskim sposobem koloryzacji włosów, który pozwalają uzyskać spektakularne efekty. Zabieg flamboyage pozwala wydobyć z włosów bogate refleksy, a bazuje na ich naturalnym kolorze. Ciekawy efekt uzyskuje się poprzez nakładanie różnych odcieni farb na poszczególnych etapach strzyżenia. Podczas koloryzacji wykorzystywany jest nowatorski przyrząd Flamboyage Meche.
Wszechstronność Flamboyage sprawia, że końcowy efekt jest niesamowicie naturalny, nawet gdy decydujemy się na bardzo żywe i innowacyjne kolory. Flamboyage to technika, która pozwala na bardzo łatwe odtworzenie efektu końcowego więc praca wykwalifikowanego specjalisty staje się bardzo nieskomplikowana i szybka, a także zachowana jest niezwykła swoboda tworzenia. Flamboyage to obecnie jedyna technika, dzięki której możemy podkreślić naturalny kolor włosów przez zachowanie swobodnej harmonii żywych i nasyconych kolorów. Decydując się na ten rodzaj koloryzacji możemy uzyskać bogate refleksy na całej długości włosów.

BALEYAGE

Baleyage to rodzaj trwałej koloryzacji, która polega na rozświetleniu wybranych partii włosów w taki sposób, aby uzyskać efekt naturalnego rozjaśnienia słońcem. Celem nakładania baleyage’u jest uzyskanie efektu muśnięcia słońcem. Koloryzacja ta powoduje, że włosy nabierają zwiększonej objętości i blasku, a jej głównym celem jest uzyskanie efektu włosów muśniętych słońcem. Nowinką na rynku fryzjerskim jest flamboyage czyli nowy sposób nakładania bardzo cienkich pasemek. Główna różnica między baleyagem, a flamboyagem polega na sposobie nakładania farby. Włosy w baleyage farbowane są od cebulki, więc trzeba często uzupełniać farbę, aby nie było widać odrostów. Podczas flamboyage włosy przyklejane są do specjalnych taśm, które po farbowaniu tworzą efekt nierównomiernych, ale bardzo ładnie wyglądających pasm wyglądających jak rozjaśnione słońcem. Profesjonalnie wykonany balayage tworzy bardzo ładne efekty, ale ten rodzaj koloryzacji jest coraz rzadziej stosowany.