Nowość w świecie medycyny i kosmetologii estetycznej. Jest to osobna grupa produktów oparta na bazie  hydroksyapatytu wapnia, kolagenu, aminokwasów czy kwasu L-polimlekowego.

Jaka jest różnica pomiędzy stymulatorami tkankowymi, a tradycyjną mezoterapią igłową ?

Działanie stymulatorów tkankowych polega przede wszystkim na odnowie skóry poprzez odbudowę kolagenu i elastyny. Mają silniejsze działanie niż standardowe koktajle do mezoterapii igłowej. Można powiedzieć, że stymulatory wymuszają na tkance nasilenie procesów regeneracyjnych. Pobudzają komórki do namnażania, dzięki czemu uzyskujemy efekt  wypełnienia i ujędrnienia.

                                      Zabieg z użyciem stymulatora tkankowego Sunekos 200

Skuteczne stymulatory tkankowe

LINERASE

Bioaktywny atelokolagen do mezoterapii igłowej. Biozgodny i biodegradowalny. Podczas zabiegu Linerase podaje się w skórę atelokolagen typu I, który silnie stymuluje tkankę do produkcji kolagenu typu III w skórze.

Ważną zaletą tego produktu jest nieimmunnogenność, jest pozbawiony środków konserwujących i alergenów. Oznacza to, że jest to bezpieczny preparat do mezoterapii igłowej.

Atelokolagen występuje w postaci wysoce oczyszczonego proszku, bardzo skutecznie regeneruje i odbudowuje skórę. Jest to zabieg na twarz, który pozwala odzyskać jędrność, sprężystość i naturalny blask.

Pełna procedura składa się z 3 produktów:

 1. Peel Of mask, jest to maska, która przygotowuje skórę do dalszego etapu zabiegu. Zawiera retinol, witaminę C, polipeptydy, składniki te biorą udział w wytwarzaniu czynników wzrostu. W skład wchodzi również kolagen i kwas hialuronowy, które będą nawilżać skórę i zmiękczać naskórek. Działanie maski skupia się na oczyszczeniu i złuszczeniu skóry ze zrogowaciałego naskórka, pozostawiając skórę miękką i nawodnioną.
 • Tuż przed rozpoczęciem iniekcji przygotowuje się Linerase z solą fizjologiczną i rozpoczyna się podawanie śródskórne.
 • Restoring Mask – ostatni etap zabiegu. Maska kremowa, którą się nakłada zaraz po iniekcji. Jej zadaniem jest złagodzenie podrażnienia i przyspieszenie gojenia. Wykonuje się na niej delikatny masaż.

Jakie efekty uzyskamy po zabiegu Linerase ?

 • Poprawa gęstości i elastyczności skóry
 • Zwiększenie napięcia
 • Lekkie wypełnienie

Ile wykonuje się zabiegów Linerase i jak często ?

Seria składa się z 2 – 4 zabiegów, co zależy od kondycji skóry. Zabieg wykonuje się co ok. 2 tygodnie. Pierwsze efekty są widoczne po upływie ok 7-14 dni od pierwszego zabiegu. Po zakończeniu całej serii efekty utrzymują się ok. 12 – 16 miesięcy, po tym czasie można wykonać zabieg podtrzymujący efekty 1 zabieg na kwartał. 

SUNEKOS 200

Unikalne połączenie kwasu hialuronowego i opatentowanej sekwencji aminokwasów, które doskonale nawilżają skórę oraz stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Polecana dla osób, u których oznakom starzenia towarzyszy również silne odwodnienie.

Dzięki połączeniu tych składników dochodzi do tworzenia nowej macierzy zewnątrzkomórkowej. Kwas hialuronowy stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien białkowych, tj. kolagen i przede wszystkim elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry.

Jakie efekty uzyskamy po zabiegu Sunekos ?

 • Poprawa nawilżenie płytkich i głębokich warstw skóry
 • Redukcja zmarszczek
 • Poprawa objętości
 • Poprawa okolicy oka w szczególności redukcja cieni pod oczami
 •  

Na jakie okolice wykonuje się zabieg Sukekos ?

 • Twarz
 • Szyja
 • Dekolt
 • Dłonie

Ile wykonuje się zabiegów Sunekos i jak często ?

W serii wykonuje się 3- 4 zabiegi z odstępem ok. 7-10 dni. Cykl powtórzyć 2 razy w roku.

PROFHILO

Innowacyjny odmładzający preparat hybrydowy, który posiada wyselekcjonowane lekkie i ciężkie łańcuchy kwasu hialuronowego, które tworzą stabilną termicznie molekułę. Dzięki temu produkt cechuje się przedłużonym działaniem i bezpieczeństwem. Wyeliminowanie z produktu środków chemicznych redukuje ryzyku pojawienia się alergii i podrażnienia. Hybrydowa formuła zapewnia bezpieczeństwo, odporność na degradację i migrację.

Profhilo wstrzykuje się  specjalną techniką, którą nazywamy BAP ( Beauty Aesthetic Points ).

To 5 specjalnie opracowanych Bioestetycznych Punktów Iniekcji na twarzy. Miejsca te zostały wybrane przez badaczy w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych aby zminimalizować skutki uboczne zabiegu. Technika BAP zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i modelowania twarzy.

Ile wykonuje się zabiegów Profhilo i jak często ?

W kompleksowym odmładzaniu twarzy zwykle stosuje się 2 zabiegi w odstępie ok. 30 dni.


Jakie efekty uzyskamy po zabiegu Profhilo ?

 • Po około 30 dniach efekt wolumetryczny
 • Wygładzenie skóry
 • Lekkie uwypuklenie
 • 30 dni po drugim zabiegu zmniejszenie zmarszczek
 • Poprawa gęstości i jędrności skóry
 • Głębokie nawilżenie

Jak długo utrzymują się efekty Profhilo ? Efekty najczęściej utrzymują się 1 -1,5 roku w zależności od kondycji skóry, trybu życiu i ogólnej pielęgnacji skóry. Kolejną kurację można powtórzyć po ok. roku.