Retinol


Retinol zwany eliksirem młodości wykorzystywany jest w wielu problemach skórnych: przyspiesza przemianę skóry właściwej i naskórka, pobudza wytwarzanie nowych włókien kolagenowych, zmniejsza łojotok i ilość zaskórników, a także walczy z trądzikiem. Retinol znany jest z działania przeciwstarzeniowego i wzmacniania odporności skóry. Jesto jeden z najczęściej stosowanych i najlepiej przebadanych składników kosmetycznych.

Yellow peel - Retises CT

Yellow Peel to najmocniejszy zabieg z retinolem, stosowany jako walka z objawami starzenia
się skóry, przebarwień, blizn pozapalnych i rozstępów. W efekcie skóra jest odżywiona i uelastyczniona, a zmarszczki spłycone. Retinol rozjaśnia przebarwienia, oczyszcza skórę i wygładza jej fakturę, a także zmniejsza łojotok.

Orange Peel

Orange peel to zabieg, który wykorzystuje bardzo skuteczną postać witaminy A, a w efekcie wspomaga odnowę komórkową, niweluje oznaki starzenia się skóry, redukuje niedoskonałości i nawilża i rozświetla cerę. Peeling nakładany jest w gabinecie, jednak musi pozostać na twarzy ok. 4-6 godzin. Zabieg ten szybko działa na trądzik, niewielkie przebarwienia i zanieczyszczenia skóry i zmarszczki.

Peel Mission Reti Peel

Zabieg Reti Peel wykorzystuje kompleksy retinolowe i wpływa naprawczo na głębokie warstwy skóry: przywraca jej jędrność, napięcie i gęstość. Wygładza niedoskonałości cery, nawilża ją, wyrównuje koloryt i przywraca młody wygląd. Wskazany do skóry ziarnistej i zmęczonej, pozbawionej elastyczności, z widocznymi zmarszczkami. Efektem zabiegu jest napięta i rozświetlona skóra, a zmarszczki stają się wygładzone.