Peel Mission


Peel Mission

Formę pielęgnacji skóry dobieramy indywidualnie, zależnie od problemu, z jakim zwracają się do nas nasi klienci. Kwasy medyczne Peel Mission do bogata oferta produktów, które mogą być wykorzystywane w wielu różnorodnych dolegliwościach. Zabiegi z użyciem Peel Mission mają prowadzić do chemicznego złuszczania naskórka, redukcji trądziku i przebarwień oraz eliminacji blizn. Seria zabiegów z wykorzystaniem monokwasów pomaga w wielu problemach z cerą, np. usuwa zanieczyszczenia cery, radzi sobie z zatkanymi porami, zaskórnikami, poprawia wilgotność i jędrność skóry.

Peel Mission Anti Age

Produkt bazuje na kwasie glikolowym, którego cząsteczki przenikają w głąb skóry. Efektem zabiegu jest spłycenie zmarszczek i drobnych blizn, odnowa komórkowa skóry i poprawa jej kolorytu. Niweluje negatywne skutki starzenia się skóry. Warstwa zrogowaciała naskórka zostaje złuszczona, skóra staje się odmłodzona, a jej wygląd poprawiony.

Peel Mission Lightening

Produkt bazuje na kwasie mlekowym i wykorzystywany jest do redukcji przebarwień. Zabiegi z serii Lightening wpływają na rozjaśnienie przebarwień, spłycenie i wygładzenie zmarszczek i blizn, nawilżenie skóry i zmniejszenie produkcji sebum. Peeling pozwala wyeliminować plamy na skórze, nawilża skórę i sprawdza się w terapii przeciwtrądzikowej.

Peel Mission Vitamin C Peel

Zabieg, który bazuje na kwasie askorbinowym czyli czynnej postaci witaminy C i prowadzi do widocznej odnowy skóry, która jest lepiej ukrwiona i rozjaśniona. Poprawiona jest jej jędrność i elastyczność, przywrócony blask, wzmocnione ścianki naczyń krwionośnych, a zmarszczki spłycone. Zabieg zalecany dla cery naczyniowej, wrażliwej i skłonnej do rumienia.

Peel Mission B-like Peel

Zabieg, który bazuje na kwasie gammaaminomasłowym prowadzi do redukcji zmarszczek mimicznych, poprawy jędrności skóry, wzmocnienia jej struktury i lepszej syntezy kolagenu. Zabieg powoduje relaksację mięśni, której efektem jest minimalizacja głębokości zmarszczek.

Peel Mission Reti Peel

Zabieg, który bazuje na dwóch kompleksach retinolowych polecany jest do skóry dojrzałej z widocznymi zmarszczkami, i której brakuje jędrności. Zabieg w gabinecie kontynuowany jest tygodniową serią aplikacji kremu na noc. Zabieg wpływa na głębokie warstwy skóry, przywraca skórze jędrność i napięcie, i wygładza ją przywracając jej młody wygląd i jednolity koloryt.