Oprawa oka


Zagęszczanie i przedłużanie rzęs

Rzęsy Noble Lashes są niesamowicie lekkie i naturalnie wygięte, wyglądają dzięki temu świetnie i jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs. Noble Lashes to najdelikatniejsze i najlżejsze rzęsy dostępne obecnie na rynku. Każdy z dostępnych rodzajów zabiegów zagęszczania i przedłużania rzęs z użyciem Noble Lashes uwydatni Twoje naturalne piękno i doda pewności siebie niezależnie od sytuacji.

Zapraszamy na przedłużanie:

  •  Metodą 1:1 pełna aplikacja 150 zł, uzupełnianie od 60 zł
  •  Metodą 2:1/ 2D pełna aplikacja 170 zł, uzupełnianie od 80zł
  •  Metodą 3:1/ 3D pełna aplikacja 195 zł, uzupełnianie od 95 zł
  •  Metodą 4:1/ 4D pełna aplikacja 245 zł , uzupełnianie od 95 zł
  •  Metodą Hollywood, Russian Volume pełna aplikacja 270 zł, uzupełnianie od 150 zł

Henna

Najwyższej jakości produkty ziołowe w różnych odcieniach i kolorach (jasny brąz, ciemny brąz, czarny, grafitowy, granat) dostępne w proszku i żelu, pozwalają na szybkie podkreślenie oprawy oczu. Henna może być powtarzana średnio co 3 tygodnie.

Henna brwi

Odpowiedni kształt brwi jest bardzo ważny w stylizacji twarzy. Odpowiednie wyregulowanie i zabarwienie pozwala zachować naturalność i sprawia, że brwi idealnie harmonizują się z włosami i rysami twarzy, podkreślają wielkość oczu i nadają piękno i głębię spojrzeniu.

Henna rzęs

Koloryzacja rzęs nadaje takiej wyrazistości spojrzeniu, że ich malowanie maskarą staje się zazwyczaj zbędne. Jeśli jednak rzęsy, które za pomocą henny są przyciemnione u nasady, zostaną pomalowane tuszem to będą jeszcze ładniejsze. Rzęsy nie wymagają częstego farbowania - wystarczy jeden zabieg w miesiącu.

Depilacja nitką

Depilacja nitką zwana inaczej threading, to metoda depilacji twarzy (wąsik, podbródek, meszek na policzkach) i regulacji brwi z wykorzystaniem specjalnie splecionej nici. Metoda ta była początkowo praktykowana w Indiach, Chinach i krajach arabskich, a niedawno dołączyła do oferty salonów kosmetycznych w Europie Zachodniej i Ameryce.
Threading usuwa nawet bardzo słabe, cienkie i krótkie włoski. Zabieg jest polecany szczególnie osobom ze skórą wrażliwą, u których depilacja woskiem czy pęsetą może powodować podrażnienia, zaczerwienienia, alergię i wrastanie włosków.