Pielęgnacja Thalgo


Thalgo to doskonale znana francuska marka, która oferuje preparaty do pielęgnacji skóry w każdym wieku. W kosmetykach Thalgo wykorzystywane są dobroczynne właściwości wody morskiej, alg morskich i minerałów. Zabiegi Thalgo zaopatrują skórę w witaminy, aminokwsy i składniki mineralne, dzięki którym skóra jest odpowiednio nawilżona, a jaj tkanki i komórki mogą się szybko regenerować. Wzmocniona skóra jest silniejsza, bardziej witalna i odporna.Luksusowy zabieg pozostawi skórę gładką i miękką.

Thalgo Silicum Marine

Zabieg dla osób dojrzałych obejmujący twarz, szyję i dekolt. Poprawia jędrność skóry, nadaje twarzy odpowiedni owal i wypełnia zmarszczki. Zawarte składniki aktywne i nowatorski masaż pozwalają uzyskać natychmiastowy efekt liftingu. Celem zabiegu jest regeneracja, wygładzenie i ujędrnienie skóry, spłycenie i wypełnienie zmarszczek i wymodelowanie twarzy. Podczas zabiegu aplikowane są na twarz dwie maski: kolagenowa i modelująca. Thalgo Silicum Marine polecane jest osobom ze zwiotczałą, niedożywioną skórą z widocznymi zmarszczkami, która potrzebuje ujędrnienia i regeneracji

Thalgo Marine hyaluronic

Zabieg na bazie kwasu hialuronowego, który usuwa pierwsze symptomy starzenia się skóry i wypełnia zmarszczki. Efekt, dzięki cząsteczkom kwasu hialuronowego jest błyskawiczny. Kontakt z wodą prowadzi do zwiększenia ich objętości i wypychania zmarszczek od wewnątrz. Woda jest wychwytywana, a GAG, które znajdują się między włóknami kolagenu i elastyny, ograniczają utratę wody. Efektem zabiegu jest regeneracja skóry, redukcja ilości i głębokości zmarszczek, ochrona komórek przed negatywnym wpływem wolnych rodników, wzmocnienie skóry oraz modelowanie owalu twarzy. Zabieg dla skóry odwodnionej z widocznymi zmarszczkami, który ma na celu wygładzić i nawilżyć skórę, wypełnić zmarszczki oraz pobudzić syntezę nowych włókien kolagenu.

Thalgo Cold Cream Marine

Jest to regeneracyjno-odżywczy zabieg polecany dla skóry suchej i wrażliwej. Uszkodzenie płaszcza hydro-lipidowego skóry powoduje jej odwodnienie, które prowadzi do nadmiernego przesuszania się skóry, Sucha skóra jest narażona na napięcie, pękanie, pieczenie i drobne mikrourazy. Thalgo Cold Cream Marine zapewnia długotrwałe odżywienie, nawilżenie delikatnej skóry. Celem zabiegu jest odżywienie, nawilżenie i regeneracja przesuszonej i wrażliwej skóry, a także zabezpieczenie jej przed utratą wody.

Thalgo Zanzibar

Zabieg o działaniu nawilżająco-wygładzającym stosowany na twarz i ciało, który będzie skuteczny dla każdego typu skóry. Na Thalgo Zanzibar powinny zdecydować się osoby, których skóra wymaga nawilżenia, wygładzenia i odświeżenia. Zabieg połączony jest z relaksującym masażem i ładnym, egzotycznym zapachem. Łatwo zauważalnymi efektami zabiegu są rozświetlona i nawilżona skóra, odświeżony i wygładzony naskórek, brak objawów zmęczenia i lepsze napięcie skóry.