Architect Peel


Borykasz się z rozszerzonymi porami i nierówną strukturą cery?

Twoja skóra straciła jędrność i zauważasz że staje się odwodniona?

Teraz to nie problem, dzięki nowemu zabiegowi w naszym salonie Farma Urody w Krakowie!

Zabieg bazuje na właściwościach kwasów huminowych. Dedykowany skórze, która z upływem czasu stała się odwodniona, straciła jędrność, a pory rozszerzyły się. Zabieg Architect Peel opiera się na pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

Zabieg składa się z 3 unikalnych kroków:

STEP 1 DETOX PEELING - to przygotowanie skóry do kolejnych etapów zabiegu. Opiera się na usieciowanym enzymie, który niezwykle skutecznie złuszcza naskórek, jednocześnie nie powodując podrażnienia skóry. Dodatkowo, dzięki zawartości kompleksu bogatego w kwasy huminowe wykazujące działanie detoksykujące, skóra staje się nawilżona i oczyszczona.

STEP 2 BOOST ESSENCE – to skoncentrowane serum, którego składniki aktywne, głęboko penetrują w głąb skóry w celu stymulacji procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Kompleksy bogate w kwasy huminowe, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego oraz ekstrakt z albicji jedwabistej potęgują produkcję kolagenu XVIII, przyczyniając się do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów, poprawy jej kondycji i minimalizacji zmarszczek.

STEP 3 MASK – to aktywna maska, której niezwykle bogata formuła zawiera oprócz kwasów huminowych także kompleks trzech glinek, potęgujących efekt zwężenia porów, detoksykacji oraz wyrównania tekstury skóry. Dodatkowo ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt odżywionej, wygładzonej cery.

Architect Peel to unikalny zabieg dla skór borykających się z takimi problemami jak:

-zmarszczki,

-rozszerzone pory,

-nierówna struktura skóry,

-brak jędrności,

-odwodnienie,

-nierówny koloryt cery.